Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Chcete vědět jak vybrat správnou trailrunningovou obuv a vybavení?

2 min čtení 01. 02. 2019

Baví vás běhání v terénu? Chcete vědět jak správně vybrat běžeckou obuv a jak se správně oblékat, aby vaše běžecké zážitky byly co nejlepší? 

Přijďte ve čtvrtek 7. 2. 2019 na přednášku do brněnského sálu v Dominikánské ul. 264/2

Ve spolupráci s Českým alplským klubem zde pořádáme přednášku na téma vybavení na Trailrunning. Povede jí Martin Marek, který je srdcem orienťák, duší multisportovec a hlavně tomu všemu rozumí a umí skvěle a poutavě vyprávět.

Co na vás čeká:

  • Představíme vám trailrunningovou obuv od značek, které si můžete v našich Rock Point prodejnách zakoupit (Inov-8, Dynafit, Hoka One One, Salewa)
  • Budeme se bavit o nových technologiích, vychytávkách a prostě se dozvíte vše, abyste věděli, jak si vybrat správnou botu, správnou velikost boty a jak volit oblečení do různých podmínek.
  • Nebudete ochuzeni o letáčky a další propagační materiály, abyste si mohli vše ještě projít i doma nebo se pochlubit svými novými znalostmi kamarádům.
  • Těšit se můžete také na slevovou poukázku do Rock Point prodejen na běžeckou výbavu.


Kdo vám bude přednášet
MARTIN MAREK

Srdcem orienťák, duší multisportovec. Asociální týpek, kterého nebaví leštění ega na závodech, raději se sám ztratí někde v horách, mimo dosah civilizace. Je pořadatelem řady závodů, běžeckých workshopů, ryze běžeckého festivalu, duchovní otec virtuální  běžecké série TRAILTOUR, předseda klubu, trenér mládeže, manžel a otec dvou dcer. Profesně obuvnický technolog, který se již 10 let snaží vytvářet dění kolem značky inov-8 a v botách se prostě vyzná.

 


Pojďte si s námi zaběhat na běžecký kemp

Jakmile si pak ujasníte, která obuv a oblečení je pro vás ta nejlepší, můžete si ji se slevovou poukázkou nakoupit v Rock Point prodejnách a rovnou si on-line rezervovat některý z našich Trailrunningových kempů, kde můžete své nové vybavení hned uplatnit a otestovat v praxi.

Rock Point Trailrunning kemp Vysočina 2019

První kemp začíná v dubnu na Vysočině, ale máme celkem čtyři v různých koutech ČR i Rakousku. Vyberte si z lokalit: Rakousko, Šumava, Jizerské hory.

 


Těšíme se na viděnou na přednášce,
váš Rock Point

Více také na fb: https://www.facebook.com/events/2165596560194790/

Další outdoorové čtení

Lezecký materiál v akci. Využijte slevový kód, se kterým získáte 20% slevu...

Vybavte se na skály

03. 08. 2021
2 min čtení
Aktuality
V prodejnách i eshopu pořídíte letní outdoor výbavu ve výprodeji až 50 %...

Letní výprodej vrcholí

02. 08. 2021
2 min čtení
Aktuality
V prodejnách a na e-shopu Rock Point nabízíme špičkové péřové spací pytle, jejichž výroba probíhá přímo v Česku...