Členové Rock Point Týmu v pohybu II.

4 min čtení 19. 02. 2018

Je za námi půlka zimy a to je důvod zeptat se osobností v našem týmu, jak tráví zimu a jaké mají plány na nejbližší období. V druhém dílu nám odpověděli na otázku "Co jste podnikali v závěru loňského roku a co chcete zvládnout do konce zimy?" také zbývající osobnosti Rock Point Týmu – Markéta Peggy Marvanová, Katarína Mikulandová a Honza "Tráva" Trávníček.

Markéta Peggy Marvanová (bike, extrém)

Markéta "Peggy" Marvanová se svou knihou První stopa

Koncem letošního roku jsem přesvědčovala lidi, že je nemůže potkat nic lepšího než ujít 1025 kilometrů ve sněhu, být 27 a půl dne nonstop venku v mrazu (třeba i v -37 °C) vzít si s sebou hodně čokolády a čínských polévek proti trudomyslnosti a užít si zimu plnými doušky.

Krátce před Vánoci jsem totiž křtila svou novou dobrodružnou knihu První stopa. Ta popisuje, jak jsme společně s přítelem Adamem jako první na světě pokořili Laponskou extrémní výzvu. No a samozřejmě si ani já současnou zimu nenechávám ujít. A poctivě trénuju na další extrémní sportovní výzvy. V nejbližší době mě čekají závody Italy Divide a Trans Germany.

Všechny články s Markétou Marvanovou snadno najdete pod filtrem štítku: #MarketaMarvanova

Katarína Mikulandová (jóga)

Katarína Mikulandová - vpravo

Minulý rok jsem strávila hodně času na cestách. S jógou, semináři i zkoumáním, kam všude by se dalo s klienty jet cvičit a relaxovat… Všechny cesty, od Nitry až po Klášterec nad Ohří byly krásné, zajímavé a klienti jogíni nesmírně milí a srdeční. Rozdalo se nějaké vybavení pro jógu od prAna a doufám, že přinesly radost. Jedna z nejdelších cest, nejen loni, ale v mém životě vůbec, byla cesta s jógou po Kambodži. Neskutečně krásná a inspirativní byla každá chvíle v této zemi.

A tento rok 2018? Mám pocit, že potřebuji trochu zpomalit a alespoň pár měsíců méně cestovat a být více součástí Prahy. Přece jen, mám tu své zázemí, rodinu i Jóga Atelier. V plánu je i větší podpora a spolupráce s prodejnami Rock Point a propagace značky prAna. Budou i tematické semináře, jen v menším počtu a jen na pár místech. Však i v józe platí, že někdy méně je vlastně více a že není důležitá kvantita, ale kvalita... Přeji Vám podařený start do roku 2018.

Všechny články s Katarínou Mikulandovou snadno najdete pod filtrem štítku: #KaratinaMikulandova

Honza Trávníček (horolezectví)

Honza "Tráva" Trávníček v českých horách

Bylo toho hooooodně. Tak aspoň pár bodů. Letos žádná cesta za teplem, ale zima. Napadl sníh. Takže lyžovačka. Ať běžky či skialpy. Bylo nádherně. Vánoce na sněhu. Co chtít víc. Jo a taky jsme tady měli od začátku ledna kamaráda.

Našeho super kámoše. Človíčka, co se o nás vždy v Nepálu svědomitě stará a co má pozitivní energii na rozdávání. Takže jsme cestovali po Čechách a doprovázeli čtyřnásobnýho everestovýho "vrcholovače" Šerpu Ongchhua po krásách země české. Učit ho na lyžích, to byla velká zábava :-). Jo a pak jsem ještě musel stihnout začátkem ledna operaci močového měchýře, pokud jsem nechtěl žíti s nádůrkem.

Co bych ještě chtěl stihnout do konce zimy? Rychle se zahojit z probíhající chemošky a užít si rekonvalescenci v Nepálu, kam odlétáme začátkem března se dvěma partami kamarádů. Nejdřív půjdeme Annapurna trek a pak na Mera Peak a přes opuštěné sedlo. Jůůůů. Nebudou tam lidi. Určitě budu fotit. Nebojte!

Fajn zimu a mnoho stop či prašanu všem přejí Honza Tráva a Miri!

Všechny články s Honzou Trávníčkem snadno najdete pod filtrem štítku: #HonzaTravnicek

 

 

Další outdoorové čtení

Norsko si nás získalo svou podmanivou přírodou. Projeli jsme jeho jižní část na kole i pěšky a zážitků je spousta. Přečtěte si, co určitě stojí za návštěvu...

Norskem na kole i pěšky

15. 09. 2022
4 min čtení
Příběhy
Legendárním Walkerovým pilířem (6a+ , ED ,1.200 m) se nám podařilo prostoupit během jediného dne. Stačila dobrá podmínka a...
Martin si dal Rock Point výzvu „napříč Šumavou“ a za dva dny uběhl 160 km. Jak se taková ultra vzdálenost běží, jak je to náročné a co na trase čekat, jsme se zeptali přímo...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey