Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Český pohár MTB v Touškově

2 min čtení 08. 09. 2021

Přijďte si užít letošní závod Českého poháru MTB, který se jede tradičně v Městě Touškově. Ať už budete součástí podpůrného týmu nebo se chcete "jen" podívat, obklopí vás skvělá nálada a příjemná závodní atmosféra.

KDY: 11. a 12. 9. 2021
KDE: Město Touškov, pod rybníkem - mapa

Trasa, která se neustále vyvíjí, vede v kaňonu uprostřed lesa a je vyhlášena svou vysokou technickou náročností. Letos na závodníky čekají nové objízdné trasy, vylepšené technické pasáže a zcela nový úsek ROCK GARDEN!
 


Podívejte se na krátký sestřih s pozváním na závodní víkend:

 


trasu otestoval Pohár Plzeňského kraje horských kol

V neděli 5. září jsme za krásného slunečného počasí přivítali v touškovské rokli závodníky Poháru Plzeňského kraje horských kol (PPK HK). Na start se postavilo 230 závodníků. Trasa byla suchá, prášivá a velmi svižná.

Letos jsme vložili velké úsilí do rozšíření technických pasáží na trase a velký závodní okruh v délce 4000 m nabízí svezení na dvou wallridových stěnách, které se premiérově představily právě při PPK HK. Okamžitě získaly přízeň závodníků. "Prostě to tam lítá".

Juniorka Aneta Novotná (loni třetí na MS) po závodě řekla:

"Trať v Touškově si mi vážně líbí, je přírodní, technická. Sedí mi to tu. Přijela jsem si otestovat po roce trať v rychlosti. Jsem šťastná, jak to dopadlo a těším se na příští týden." 

Zatěžkávací zkouška je tedy úspěšně za námi a my se těšíme na další víkend, na závěrečný díl Českého poháru MTB XCO.

Více info - www.touskov.bike

Potřebujete novou cyklo výbavu nebo hledáte profesionální cyklo servis?

Přijďte do naší plzeňské speciálky a vyberte si z nabídky kol, cyklooblečení a dalších potřebných doplňků. Helmy, nářadí, láhve i energy tyčky najdete v horním patře našeho obchodu nebo na e-shopu www.rockpoint.cz. Využít můžete také služeb bike servisu.

Rock Point Plzeň Americká - oddělení bike

Těšíme se na vás,
váše bike tým Rock Point

Další outdoorové čtení

Povoleno! Na základě rozhodnutí vlády ČR máme možnost uskutečnit běžecké kempy. Pojďme si společně protáhnout těla...
Běžecká výzva pro všechny milovníky trailů! Pojďte do toho s námi...
Závěrečná etapa celé 200km výzvy nás vedla z Božího Daru do Kraslic. Co na trase očekávat...