Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Proč chtít batohy Osprey s AntiGravity™ systémem

Osprey batohy se speciálním nastavitelným zádovým systémem "AntiGravity™": Aether AG, Ariel AG, Atmos AG, Aura AG, Poco AG, Manta AG nebo Mira AG.

 

Náš tip pro vícedenní cestování - batohy Aether AG a dámské Ariel AG. V nabídce několik litráží a barevných kombinací:
 

 

Batohy navrženy pro vícedenní cestování


Nová generace špičkových turistických batohů s jedinečným nastavitelným zádovým systémem "AntiGravity™", kombinuje komfort a odvětrání a už stihl získat několik evropských i světových ocenění. 

 

  • pro nošení těžších nákladů
  • nastavitelná délka zad podle výšky jeho majitele
  • 3 vstupy - vrchem přes vrchlík, spodem na zip a přední vertikální vstup na zip
  • integrovaná odnímatelná pláštěnka a batohy jsou kompatibilní s batohem Daylite a Daylite Plus
  • externí kapsa na rezervoár na vodu


Flap Jacket™:

Skvělá vychytávka, kterou doceníte až při užívání. Po odejmutí vrchlíku je na batohu tzv.  „FlapJacket™“ na uzavření batohu bez vrchlíku. Hodí se, když nemáte batoh nacpaný a chcete jej "zmenšit a odlehčit".

Lehký rám a skvělé vychytávky

Batohy mají lehký obvodový rám a tepelně formovaný bederní pás “ IsoForm™“. Odnímatelné popruhy na karimatku, takže můžete "s anebo bez". Vrchlík má dvojitou kapsu, kam uložíte dostatek důležitých drobností. Boční kompresní popruhy vám díky systému „StraightJacket™“ pomohou batoh zformovat a zpevnit zvenčí dle potřeby.

Uvnitř je rozdělitelný na dvě komory – spodní komora je vhodná na spací pytel. V případě potřeby, vytáhnete zdola. Snad každý využije snadno přístupnou přední strečovou kapsu. Hodí se např. na mokrou bundu. Drobnosti jako nouzová píšťalka na hrudním popruhu a  klip na klíče uvnitř vrchlíku jsou Osprey samozřejmostí.

Po stranách batohu jsou 2 velké meshové kapsy s tzv. InsideOut™ kompresní funkcí – boční kompresní popruh můžete nechat pod kapsou pro lepší kompresi batohu nebo jej přetáhnout přes kapsu pro zajištění obsahu kapsy (např. láhve).

Možnost uchycení holí a cepínů

Nechybí speciální 2 očka určená na cepín a pokud vyrážíte na výlet s trekovými holemi, jistě oceníte jedinečný Stow-on-the-Go System ™ na uchycení holí na batoh. Jednoduše prostrčíte hole dvěma elastickými očky – jedno očko je na batohu a druhé na ramenním popruhu – a stejně jednoduše a rychle je opět vyndáte, a to třeba i za chůze.

Víte jak správně nasadit batoh?

  1. nasadit plný batoh

  2. povolit všechny přesky (ramena i bederák)

  3. nejprve zapnout bederák (horní polovina bederáku je na kyčelní kosti)

  4. stáhnout ramenní popruhy

  5. zapnout hrudní popruh

 


turistické batohy Osprey jsou plné vychytávek

Rock Point

Další outdoorové čtení

Máme otevřeno! Chybějící oblečení, obuv a další vybavení si můžete přijít na prodejny osobně vybrat a vyzkoušet...
Chybí vám pohodlné boty? Přijďte si pro obuv na naše prodejny nebo si je objednejte on-line a přidejte si k nákupu ještě dodatečnou slevu...
Sáhněte po slevě! Na všechny nezlevněné lezečky 20% sleva...