Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Duch velryb ožívá v kolekci Ternua

Whales Spirit

Kolekce oblečení Ternua pro sezónu podzim-zima 2020 s příznačným názvem "Duch velryb" vás uchvátí na první pohled. Ve všech produktech této kolekce jsou recyklované materiály, jsou tedy vyrobeny maximálně udržitelným způsobem, což je základní filozofií této baskické značky.
 

urban kolekce Ternua pro muže
Ternua urban kolekce - moderní městský look a skryté outdoor technologie
Ternua urban kolekce pro ženy

oblečeni Elegantně s outdoor ochranou

Kolekce je určena do městského prostředí a na první pohled vás osloví nadčasový design. V tomto oblečení budete vypadat stylově a přitom vás budou chránit funkční materiály jako voděodolný Gore-Tex, hřejivá izolace PrimaLoft Bio nebo peří.

V městském oblečení a přesto v souladu s přírodou

Ve všech produktech této kolekce jsou recyklované materiály, jsou tedy vyrobeny maximálně udržitelným způsobem, což je základní filozofií této baskické značky. V kolekci Whale Spirit jasně vyjadřujete svůj kladný postoj k životnímu prostředí a lásku k přírodě.
 

dámská městská bunda Ternua Artile s výplní z ovčí vlny Ternua Artile W
Membránová bunda s výplní z ovčí vlny
Gore-Texová membrána a výplň z husího peří
 Hřejivý materiál Dryshell PROWOOL
Střečový nylon s izolací Primaloft GOLD

TERNUA PRO VOLNÝ ČAS A MĚSTO »

 

 

Který kousek doplní váš městský šatník? My jsme nejvíce uchváceni bundou Artile. Díky využití místní baskické ovčí vlny vyvinula Ternua skutečně skvostný produkt.
Více o baskické vlně...

Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál...
Není vám životní prostředí lhostejné?  Podpořte lídry v boji za snížení negativních dopadů na přirodu: značky Patagonia, Ternua a Icebreaker nyní se slevou...