Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Nové skialpové lyže Dynafit v prodejnách i půjčovně

Kolekce Blacklight

Skitouringové lyže z této kolekce jsou lehké a nadchnou především ty, jejichž skialpovým krédem je "rychle a nalehko".

Jádro lyže tvoří 100% dřevo paulovnie, vrchni vrstva je z karbonu. Kombinací těchto materiálů je docíleno extrémní lehkosti a maximální tuhosti lyží. Lyže kolekce Blacklight se vyrábějí ve třech šířkách.

Dynafit skitouringové lyže »
 

 

NEJUŽŠÍ LYŽE BLACKLIGHT 74 MM

NEJŠIRŠÍ LYŽE BLACKLIGHT 88 MM

  • váží pouhých 970 g při velikosti 165 cm
  • váží příjemných 1 140 g při velikosti 172 cm
  • zejména pro výkonnostní skialpinisty
  • větší univerzálnost využití
  • cílem je především rychlý výstup
  • cílem je užít si sjezd v jakémkoliv terénu

 

 

S vázáním Superlight 150 jde o skvělou kombinaci zaměřenou na nízkou váhu. Stopadesátigramové vázání je snadné na manipulaci a má 3 polohy patky pro výstup.

set Seven Summits +

Set zahrnuje již ořezané pásy "na míru" a namontované vázání. Topolové jádro vyztužené karbonem dává lyži střední tuhost. Lyže je velmi dobře přizpůsobivá, což ocení jakýkoliv sjezdař včetně začátečníků.
 


Set je vybaven nejpopulárnějším Dynafit vázáním ST Radical. Snadno se ovládá a tři polohy paty lze snadno přehazovat talířkem hůlky bez zbytečného ohýbání. I když je z výroby vázání již předvrtané, lze jej posunem až o 5 cm přizpůsobit velikosti boty.

skialp výbavu vám v Rock Pointu zapůjčíme

Skialpový set Seven Summits si můžete zapůjčit v naší outdoor půjčovně a vyzkoušet si ho třeba o nejbližším víkendu. Stačí poslat on-line žádost o zápůjčku.

Parádní skialpové zážitky a bezpečné návraty,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál...
Není vám životní prostředí lhostejné?  Podpořte lídry v boji za snížení negativních dopadů na přirodu: značky Patagonia, Ternua a Icebreaker nyní se slevou...