Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Výměny dárků i nákupy on-line jedou dál

Respektujeme všechna nařízení a COVID opatření vydaná vládou ČR, a proto jsme upravili provoz na našich kamenných pobočkách. Dle zásad nařízených hygienických opatření jsme otevřeli výdejní okénka, nastavili hygienická opatření a upravili otevírací dobu výdeních okének. Jako malou kompenzaci za toto "nákupní nepohodlí" jsme pro vás připravili další výhody během on-line nákupů. 

e-shop www.rockpoint.cz jede dál, využijte slev i dopravy zdarma nad 1499 Kč

výhody pro vás:

  • prodloužení lhůty na vrácení a výměnu dárků (u zboží zakoupeného do 24.12. 2020) až do 24. 1. 2021 (případně do 14 dní po znovuotevření prodejen). Dárky zakoupené na e-shopu je možné vyměnit či vrátit dle standardních podmínek nebo ve "výdejním okénku".  Výměně u výdejního okénka musí předcházet on-line rezervace.
  • slevy na spoustu dalších produktů, které vám zajistí komfort při vašich outdoorových aktivitách.

     

Jak na výměnu vánočních dárků?

Přestože jsou v této době naše prodejny uzavřeny a fungujeme pouze v režimu "výdejních okének", je možné vánoční dárky vyměnit. Jen je nutné dodržet tyto zásady:
 

  • vyberte si z e-shopu zboží, kterým chcete nahradit váš "dárek",
  • proveďte rezervaci on-line vybraného zboží na prodejně, kde chcete výměnu provést,
  • přijďte k výdejnímu okénku dané prodejny a žádejte výměnu dárku pomocí on-line rezervace (platí klasické podmínky výměny zboží - tj. zboží nepoužité, včetně štítků, s dokladem o nákupu tj. paragon nebo faktura...),
  • vyzvedněte si on-line rezervaci (v případě rozdílu ceny upřednostňujeme platbu kartou).

 

Nejčastější dotazy k fungování e-shopu a prodejen:

Víme, že situace se stále mění a je složité se vyznat v aktuálních opatřeních. Pro lepší orientaci v této situaci jsme vám odpověděli na vaše nejčastější dotazy.
 

Do nového roku vám přejeme hodně zdraví a spoustu krásných outdoorových zážitků,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Vybrané prodejny jsou pro vás otevřeny pro výdej osobních odběrů a rezervací...
Hledáme kolegu / kolegyni do naší prodejny...