Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Náš GREEN LIFE je široce koncipovaný program zaštiťující mnoho dílčích aktivit a projektů.

Rock Point a.s. je obchodní firma úzce se specializující na oblast outdooru. Většina managementu firmy a všech jejích zaměstnanců jsou aktivní lidé s velmi úzkou vazbou na přírodu. Souhra těchto skutečností dala silný podnět k tomu, aby se naše společnost stala něčím více než pouhou obchodní firmou.

Podpora ekoprojektů

Rozhodli jsme se v rámci svého působení v outdoorovém průmyslu aktivně se podílet na ochraně životního prostředí a pomoci tak „svou troškou do mlýna“ a zachovat přírodu pro další generace nejen outdoorových nadšenců.
 

Nákupem také přispíváte

Jedním z našich konkrétních počinů jsou příspěvky na vybrané ekologické projekty v České republice. Při nákupech na našich prodejnách Rock Point, Hannah, Keen, máte možnost si navíc zakoupit papírovou tašku, aby se vám outdoorový kousek domů dobře nesl.

Ceny tašek:  8 Kč za velkou a střední tašku Rock Point, Hannah a Keen, 4 Kč za malou tašku Rock Point.

Vy přispíváte na ekoprojekty 50 % z ceny tašky, tedy 2 Kč nebo 4 Kč (dle velikosti tašky). Pokud jste členem našeho zákaznického klubu Zóna nebo se jím stanete, koupíte tašku za poloviční ceníkovou cenu a celá výše putuje do našeho fondu na podporu ekologických projektů, tedy 2 Kč resp. 4 Kč.

Stav konta a počet prodaných tašek bude zveřejňován vždy nejpozději k poslednímu dni každého lichého měsíce počínaje 31. 5. 2018.
 

  • Částka vybraná na EKO projekty k 31. 7. 2018 je 32.928,- Kč.

 

Přihlaste svůj ekoprojekt

I Vy máte možnost na adrese marketing@outdoorconcept.cz přihlásit Váš ekoprojekt.

Rock Point