Oblečte děti na zimu do nové Hannah kolekce

3 min čtení 22. 11. 2021

V nové kolekci dětského zimního oblečení Hannah plného prvotřídních materiálů a krásných zářivých barev své prcky ve sněhových závějích nepřehlédnete. Vyrostly vám ze všech těch nepromokavých bund, kalhot, rukavic a čepic? Přečtete si, jak své děti vybavit na nadcházející zimní sezónu. Malí i velcí milovníci zimních radovánek mají stejnou vášeň – vyrazit brzo ráno na svah a užít si nezapomenutelný den venku.

PRINCIP VRSTVENÍ

Pokud vás technika vrstvení oblečení zatím minula, vězte, že to je opravdu skvělá vychytávka. Jakmile dětem oblečete správné funkční oblečení, nemusíte se bát, že by jim byla zima nebo vedro. Naučte se správně vrstvit a můžete se s nimi těšit na dlouhé hodiny venku na sněhu bez obav, že by nastydly. Děti totiž téměř nic nezastaví.
 

  • První vrstva je přímo na těle, odvádí pryč vlhkost a dítě zůstává v suchu,
  • Druhá vrstva zachycuje teplo produkované tělem a udržuje příjemný tepelný komfort,
  • Třetí (poslední) vrstva chrání před vnějšími vlivy. Je nepromokavá, ale propustná, aby se všechna vlhkost, kterou spodní vrstvy odvádí pryč od těla, mohla odpařovat.
     

Dětské oblečení Hannah

Nepromokavá membrána pro malé polárníky

Všechno koulování, sjíždění svahu po břiše nebo stavění iglú si žádá to nejlepší oblečení. Spolehněte se na technické parametry, které udrží vaše děti v suchu a pohodlí. Nová vylepšená membrána Resstex s vyváženým poměrem nepromokavosti a prodyšnosti se postará o to, aby prckové nebyli mokří ani během té největší lyžovačky, co kdy hory zažily.

Dětské oblečení Hannah

 

Funkční zateplené oblečení, které zahřeje

Zimní bundy a kalhoty se zateplením jsou dnes už samozřejmostí. Vybírat můžete z různých druhů výplní. Kvalitní polyesterové rouno Duratherm má výborné termoizolační vlastnosti, takže se nemusíte bát, že by dětem byla zima, i kdyby nějakou tu dobu seděly na sněhu. Sjet černou sjezdovku, ruku na srdce, by posadilo na zadek možná i leckterého dospělého lyžaře.

Bunda Anakin Jr / Leane Jr, kalhoty Akita Jr nebo Karok Jr vše splňují a hravě zvládnou. Mikina Hobart Jr  nebo Alma Jr  v nových barvách bude vašim dětem moc slušet. Objevte další dětské oblečení - mikiny, zimní bundy nebo zimní kalhoty.

Dětské oblečení Hannah

Oblečte své děti tedy tak, aby měly veškerý komfort, který potřebují, když vám už poněkolikáté potřebují ukázat, jak sjedou skokánek. Probuďte v nich lásku ke sněhu a zimním radovánkám. I ti malí dobrodruzi si zaslouží to nejlepší vybavení, protože jejich výkony nejsou o nic menší než ty vaše.

Další outdoorové čtení

Závodní tempo, maximální výkon, perfektní souhra s výbavou...
Rychle a s lehkostí. Skialpová řada Blacklight je skvělý parťák pro ambiciózní skialpové nadšence ...
Ucelená řada Radical uspokojí všechny a přitom nedává prostor pro kompromis. Pro je tato řada tak úžasně univerzální...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey