Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Hledáte tip na dárek ke Dni otců?

Darujete SAXXy

Hledáte vhodný, neokoukaný nebo trochu vtipný dárek ke Dni otců 16. 6. pro svého manžela nebo přítele? Darujte boxerky SAXX. Věřte, že sklidíte úspěch. Proč?

Protože tyhle boxerky mají to, po čem muži touží! ...tedy hned po vás :-), samozřejmě. A co je tím tajemstvím, které vaše drahá polovička ocení?

BallPark Pouch

Boxerky skrývají dokonalou vychytávku, která zvedá komfort nošení o třídu výše. Patentované řešení nese jméno BallPark Pouch. Co to je?

Komfortní kapsičky s velejemné síťoviny, díky kterým je uloženo vše na svém místě.

Saxx našel způsob, jak ochránit citlivé pánské partie před odřením. Podívejte se jak systém Ballpark Pouch funguje a odhalte tajemství boxerek SAXX, díky kterému je muži milují.
 

 

 

Jaké SAXXy vyberete?

Můžete se držet klasiky nebo jít do vtipnějších potisků. Boxerky SAXX nabízejí nepřeberné množství barev a provedení. Najdete i pár tématický kousků, třeba pro myslivce, milovníky hokeje, boxu, mořských pannen i hot dogů.

Kompletní nabídka boxerek SAXX »
 

 

Využijte výhod

Ať už nakoupíte na e-shopu nebo v kamenném obchodě, vždy na vás čeká nějaká výhoda:
 

 

Vybírejte a nachystejte si včas dárek pro Den otců,
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Pohyb je fajn. A pro všechny běžce a běžkyně máme skvělou zprávu. Právě teď můžete nakoupit běžeckou obuv se speciální slevou...
Novinky letošního podzimu jsou tady. Co nabízí nová sezóna...
Blíží se Světový den turistiky. Jste připraveni na to, oslalivit jej někde venku v přírodě? Zrevidujte vybavení a chybějící kousky si u nás zakoupíte s 20% slevou.