Leki
10028425LEK01_ULTRATRAIL FX.ONE, brgt rd-blk-nylw.jpg 10028425LEK01_ULTRATRAIL FX.ONE, brgt rd-blk-nylw_1.jpg 10028425LEK01_ULTRATRAIL FX.ONE, brgt rd-blk-nylw_2.jpg
Doprava zdarma Doprava Ikona
hole běžecké

Leki ULTRATRAIL FX.ONE

Běžecké hole LEKI jsou Vaším nepostradatelným společníkem pro Váš příští závod v trailovém běhu.

 

Více informací

4 489 Kč
Velikost
110
115
120
125
Barva

Popis produktu

Běžecké hole Ultratrail FX.One jsou vybaveny novým systémem Trail Shark, který je prvním systémem poutek rukojetí, který byl na 100 procent vyvinut pro trailový běh. Hmotnost rukojetí bylo díky novým ventilačním kanálkům možné snížit o 30 procent, ve srovnání se známým systémem Shark. Poutka Shark Frame Strap Mesh ze síťovaného materiálu padnou jako ulité a přenášejí sílu přímo do středu hole. Díky štíhlému tvaru trnu Shark pomocí smyčky zaklesnete do rukojeti hole i se zavřenýma očima. Doplňkový výběžek na rukojeti, jakož i její prodloužení nabízejí další možnosti úchopu. Při velikosti balení 36 cm a hmotnosti 182 g a délce 120 cm Vám je oporou na každém kilometru.

Rukojeťový systém  - systém Shark nabízí optimální přenos síly, díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém.

Trail shark - rukojeť navržená speciálně na trailový běh nabízí, díky konstrukci Air Channel, minimální hmotnost při maximální stabilitě. Systém Shark kromě toho umožňuje snadné nacvaknutí a vycvaknutí jediným prstem.

Shark frame strap mesh - plynule nastavitelné a individuálně přizpůsobitelné poutko. Umožňuje rychlé a jednoduché připnutí a odepnutí hole.  

Prodloužení rukojeti pro jednoduché uchopení v prudce svažitém terénu nebo na traverzách.

Trail running tip - lehoučké hroty pro přesné použití hole na jakémkoli povrchu s nekompromisní oporou a optimálním švihem.

Push button - systém umožňuje rychlé rozložení a složení skládacích holí jediným stiskem tlačítka.

Materiál hole – karbon, vyniká hlavně svojí vysokou tuhostí při nízké hmotnosti.

Součástí je praktická, lehká taška k uložení skládacích holí.

Délka: 105 – 135 cm

Délka po složení: 36 cm

 

Specifikace

pohlaví Pánské, Dámské
značka Leki trekingové hole Leki
velikost 110, 115, 120, 125
typ produktu běžecké hole
vhodné pro aktivity Běh
odepínací poutko ano
info o produktu hole běžecké
hmotnost 182 g / 120 cm
Kód produktu

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey