Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Honza "Tráva" Trávníček se připravuje na expedici v Alpách

Člen našeho Rock Point Teamu se připravuje v Alpách na letošní expedici na Cho Oyu 8201 m

Úspěšný plzeňský „osmitisícovkář“ se připravuje letošní léto na svůj další pokus o výstup nad osm tisíc metrů. Akce, z nichž vám přinášíme pár fotek, se nesla v duchu – „naučme se spolupracovat“ s nevidomým sportovcem.

Honzík Říha je jedním z členů expedice, která se bude pokoušet stanout na vrcholu legendární „osmitisícovky“ Zbytek teamu se zformoval na loňské úspěšné expedici K2, kdy Honza stanul na vrcholu 8611m vysoké K2 po boku Radka Jaroše.
 

Trávníček - příprava na Expedici Cho Oyu 2016
Trávníček - příprava na Expedici Cho Oyu 2016

Na expedici se také můžete těšit i z „ženského“ pohledu. Po delší době se v jejím středu objeví dvě ženy. Kromě reportérky Lucky Výborné i Mirka Jirková, jenž bude používat stejné vybavení jako Honza. Tedy na očích brýle Julbo, na chrbátu batůžky Osprey a hlavně na sobě osvědčené Ternua technické oblečení. Tento nový lezecko – partnerský pár hlavu složí ve stanech Hannah.   
 

Trávníček - příprava na Expedici Cho Oyu 2016
Trávníček - příprava na Expedici Cho Oyu 2016

   

Dosavadní příprava v horách probíhala začátkem léta na Dachsteinu a posléze na Švýcarských čtyřtisícovkách Weissmiess a Lagginhorn. 

Trávníček - příprava na Expedici Cho Oyu 2016

Rock Point

 

Další outdoorové čtení

Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...
To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Jsme tu pro vás přímo v terénu. Náš outdoor stánek nabízí slevy na běžecké vybavení, poradenství i testování...