Co nabídne Trailrunning Station na Horské výzvě v Beskydech?

3 min čtení 21. 05. 2019

Slevy i běžecké vybavení na otestování

Tak jako vy se poctivě chystáte na start, my chystáme Trailrunning Station. V rámci našeho outdoor stánku půjde opět zakoupit vybrané běžecké vybavení s 20% slevou. Půjde zejména o značky Salewa, Dynafit, Osprey, Royal Bay a další. V nabídce budou i výživové doplňky a další nezbytnosti.  

Kolegové a kamrádi z prodejny Rock Point Karolina Ostrava budou připraveni vám poradit a zodpovědět vaše otázky. Pro všechny zájemce bude připraveno na 150 párů testovacích běžeckých bot do rozličného terénu. Od horských trailů přes parkové cesty, až po silniční modely. K tradičním, osvědčeným a oblíbeným značkám Dynafit, Hoka One One a Inov8 přibývají letos nové progresivní značky Brooks a On Running!

Nebudou chybět testovací běžecké batohy a vesty Osprey, Dynafit a Raid Light.   A nově budou k dispozici i kompresní návleky a podkolenky českého výrobce Royal Bay. Boty, batohy, vesty i kompresní doplňky si samozřejmě půjde zapůjčit i na závod.
 Pokud máte zájem o konkrétní věc na vyzkoušení, kontaktujte prodejnu Rock Point Ostrava Nova Karolina (rockpoint.ostrava.karolina@rockpoint.cz) a udělejte si do čtvrtka 24. 5. 2019 rezervaci.
 


Jaké ceny jsou připraveny pro nejlepší?

Závodníci, kteří se umístí „na bedně“ v jednotlivých kategoriích, se opět mohou těšit na slevové poukázky pro nákup v e-shopu www.rockpoint.cz na zboží značek Salewa a Dynafit nebo na kompresní produkty Royal Bay v e-shopu www.royalbay.eu.

Hodnoty poukázek:

  • pro trasu LONG – vítězové 4000 Kč, druzí 3000 Kč a třetí 2000 Kč
  • pro trasu HALF – vítězové 3000 Kč, druzí 2000 Kč a třetí 1000 Kč
  • pro trasu SHORT – vítězové 1500 Kč, druzí 1000 Kč a třetí 500 Kč.

 

Výhry nelze uplatnit v obchodech ani v rámci Trailrunning Station, ale pouze v uvedených eshopech. Platí na nezlevněné zboží. Ideální je, vyzkoušet si zboží v Trailrunning Station a třeba hned objednat přes web. Sleva se aktivuje automaticky zadáním číselného kódu s názvem „kód eshop“.

 

Rock Point Horská výzva
Rock Point Horská výzva
Rock Point Horská výzva

 

 

Sleva na nákup v prodejnách Rock Point se startovním číslem z Vysočiny  

Zaujalo vás něco z nabídky značek Salewa, Dynafit nebo Osprey? Otestovali jste v Beskydech nějaký produkt a rádi byste si ho pořídili? Nebo nějaký jiný? Vyrazte do prodejen Rock Point a nezapomeňte si vzít své startovní číslo ze závodu Rock Point Horská výzva v Beskydech. S tímto číslem dostanete na nákup slevu 20 %!

Na startovní číslo z Horské výzvy získáte slevu na nákup v prodejnách Rock Point ve výši 20 %

V prodejnách Rock Point Praha Perštýn, Rock Point Brno Olympia, Rock Point Ostrava Avion a Rock Point Plzeň Americká najdete rozšířenou nabídku zboží Salewa.

Běžecké lahůdky od Dynafitu hledejte zejména v prodejnách Trailrunning Expert: Rock Point Brno Olympia a Masarykova ul., Rock Point Ostrava Nova Karolina, Rock Point Jihlava Citypark, Rock Point Praha Letňany, Rock Point Liberec Nisa a Rock Point Plzeň Americká ul.

Batohy značky Osprey jsou ve všech prodejnách Rock Point.

Slevu za startovní číslo můžete uplatnit od 25. 5. do 9. 6. 2019. Akce platí pouze na nezlevněné zboží značek Salewa, Dynafit a Osprey ve všech prodejnách Rock Point. Neplatí v outletech a na e-shopu, slevu nelze sčítat s dalšími slevami.
 

logo Dynafit
logo Salewa
logo Osprey

 


Podrobnější informace o závodu přímo na stránkách Rock Point Horské výzvy

 

Těšíme se na startu na viděnou,
Váš Rock Point

Foto: Jakub Cejpek, archiv Horské výzvy (Patrik Pátek)

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Běžecká speciálka v Praze na Perštýně vás zve na testování běžecké obuvi, společný výběh po parkových cestách Obory Hvězda i workshop, kde si vyzkoušíte techniku běhu...
Stezka Českem se v některých úsecích stávala téměř Stezkou smrti. Jak se osm handbikerů popralo s terénem...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey