Horská výzva v Krušných horách se blíží

5 min čtení 18. 06. 2018

Rock Point - Horská výzva v Krušných horách se nezadržitelně blíží. Ti co si dopřáli dávku Long startují již 29. 6. 2018 klasicky pět minut před půlnocí. Účastníci tratí Half a Short pak vystartují v sobotu 30. 6. 2018. 

Myslíte si, že pro vás závod není, že stejně nebudete "na bedně"? Nezapomínejte, že v závodě vyhráváte, i když nebudete přímo mezi prvními. Vyhrajete sami nad svou osobní výzvou, dáte na frak svým limitům a posunete svůj výkon zase o trochu dál. A o to jde. Dát výzvu, užít si závod, mít radost z pohybu v přírodě. A kromě toho všeho, každý účastník získá ještě i hmotnější odměny...
 

Sleva na nákup se startovním číslem z Krušných hor  

O oblíbenou možnost nákupu v prodejnách Rock Point s 20% slevou po předložení startovního čísla nebudete ochuzeni ani po závodě v Krušných horách. Stačí číslo na prodejně předložit a sleva na zboží značky Salewa je vaše. 

V prodejnách Praha Perštýn a Arkády Pankrác, Brno Olympia, Ostrava Avion a Plzeň Americká najdete rozšířenou nabídku zboží včetně Speed Hikingové kolekce. V ostatních prodejnách najdete zejména širokou nabídku bot Salewa.

Akce platí od 29.6.-19.7.2018 v prodejnách Rock Point nebo Rock Point Trailrunning Station.

Akce platí pouze na nezlevněné zboží značky Salewa, neplatí v outletech a na e-shopu, slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

Rock Point Trailrunning Station

Rock Point Trailrunning Station na závodech Horské výzvy nikoho nepřekvapí.  Opět budete mít šanci půjčit si a vyzkoušet novinky i osvědčené modely trailových bot Salewa, Dynafit. Inov8, Hoka One One, Salomon nebo adidas Terrex. K dispozici budou i běžecké batohy a vesty Osprey nebo Raidlight.

Chybět nebudou čelovky Silva.  Vše připraveno na krátké otestování i zapůjčení na závod. Připravena bude i speed hikingová kolekce Salewa. Tu vám sice nepůjčíme do akce, ale budete mít možnost si ji patřičně osahat, vyzkoušet velikosti a udělat si představu, za co utratíte poukázky za umístění nebo na co uplatníte 20% slevu na startovní číslo.

Pokud máte zájem o konkrétní věc na vyzkoušení, kontaktujte prodejnu, Rock Point Plzeň Americká 54 na emailu: rockpoint.plzen.americka@rockpoint.cz a udělejte si do čtvrtka 28. 6. 2018 rezervaci.

Nově budou v nabídce Rock Point Trailrunning Station také skvělé termoizolační láhve americké značky Hydroflask za zvýhodněné ceny. Jako tradičně bude na místě možné zakoupit s 20% slevou i další zboží.   
 

Jaké ceny jsou připraveny pro nejlepší?

Závodníci, kteří se umístí „na bedně“ v jednotlivých kategoriích, se stejně jako loni mohou těšit na poukázky na slevu při nákupu zboží značky Salewa. Tentokrát nebudou muset spěchat do některé z prodejen Rock Point, ale poukázku uplatní na e-shopu: www.rockpoint.cz. A jaké jsou hodnoty poukázek?

Pro trasu LONG – vítězové 4000 Kč, druzí 3000 Kč a třetí 2000 Kč.
Pro trasu HALF – vítězové 3000 Kč, druzí 2000 Kč a třetí 1000 Kč.
Pro trasu SHORT – vítězové 1500 Kč, druzí 1000 Kč a třetí 500 Kč.

Výhry nelze uplatnit v obchodech ani v rámci Trailrunning station, ale v eshopu Rockpoint.cz. Platí na nezlevněné zboží. Ideální je, vyzkoušet si zboží v Trailrunning station a třeba hned objednat přes web. Sleva se aktivuje automaticky zadáním 11místného číselného kódu s názvem „kód eshop“.

je libo masáž?

I v Krušných horách budete mít možnost využít zpoplatněnou službu fyzioterapeutky Vendulky a nechat si své těžce prozkoušené svaly trošku a hlavně odborně ošetřit. Stánek s masážním lehátkem jistě nepřehlédnete :-).

 

 
 
 
Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Je zkušený podiatr, kondiční trenér s desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Vede pravidelné kondiční a kompenzační tréninky házenkářek.
 
 
 


Rock Point Garmont Vibram Megagrip tour na Horské výzvě.

Na Horské výzvě budete mít exkluzivní možnost vyzkoušet si jedinečné vlastnosti unikátní podešve Vibram Megagrip v podmínkách, kdy se dobře uplatní její hlavní technologický benefit - kontrolovaný pomalý skluz na mokré podložce. V rámci Rock Point Trailrunning Station bude připravena testovací rampa – nakloněná kamenná deska s tekoucí vodou a budou k dispozici testovací boty Garmont s podešví Vibram Megagrip. Projdete se po rampě a vyzkoušejte si chování bot při výstupu i sestupu po mokrém terénu. Můžete pak porovnat se svou stávající obuví. Podešev Vibram Megagrip je aplikovaná i na spoustě běžeckých bot, které jsou standardně v nabídce Rock Point Trailrunning Station.

PODEŠEV PRO JAKÝKOLIV TERÉN, PRO JAKÉKOLIV PODMÍNKY
 

  • unikátní složení gumové směsi
  • extrémní přilnavost k různým povrchům (mokrém i suchém)
  • neklouže
     

Tato směs nachází své uplatnění u mnoha typů různých podešví a dezénů. Ideální pro trekking, běh v terénu či mnoho dalších multisportovních aktivit.

Více o závodu na: www.horskavyzva.cz

 

Těšíme se na vás na startu,

Rock Point

 

 

Další outdoorové čtení

Vše o skitouringu najdete na jednom místě. Objevte nové termíny kurzů, nechte si poradit s výběrem výbavy, přečtěte si o tipech na skitouringové túry...
Kdo se s námi postaví na start a proběhne se po kopcích západních Krkonoš? Z naplánovaných tras si vybere opravdu každý, a to i děti...
Chcete si skialpové krůčky vyzkoušet nebo se s námi projít přes hřebeny našich hor? Rezervujte si svůj termín...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey