Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horská výzva v Krušných horách se blíží

5 min čtení 18. 06. 2018

Rock Point - Horská výzva v Krušných horách se nezadržitelně blíží. Ti co si dopřáli dávku Long startují již 29. 6. 2018 klasicky pět minut před půlnocí. Účastníci tratí Half a Short pak vystartují v sobotu 30. 6. 2018. 

Myslíte si, že pro vás závod není, že stejně nebudete "na bedně"? Nezapomínejte, že v závodě vyhráváte, i když nebudete přímo mezi prvními. Vyhrajete sami nad svou osobní výzvou, dáte na frak svým limitům a posunete svůj výkon zase o trochu dál. A o to jde. Dát výzvu, užít si závod, mít radost z pohybu v přírodě. A kromě toho všeho, každý účastník získá ještě i hmotnější odměny...
 

Sleva na nákup se startovním číslem z Krušných hor  

O oblíbenou možnost nákupu v prodejnách Rock Point s 20% slevou po předložení startovního čísla nebudete ochuzeni ani po závodě v Krušných horách. Stačí číslo na prodejně předložit a sleva na zboží značky Salewa je vaše. 

V prodejnách Praha Perštýn a Arkády Pankrác, Brno Olympia, Ostrava Avion a Plzeň Americká najdete rozšířenou nabídku zboží včetně Speed Hikingové kolekce. V ostatních prodejnách najdete zejména širokou nabídku bot Salewa.

Akce platí od 29.6.-19.7.2018 v prodejnách Rock Point nebo Rock Point Trailrunning Station.

Akce platí pouze na nezlevněné zboží značky Salewa, neplatí v outletech a na e-shopu, slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

Rock Point Trailrunning Station

Rock Point Trailrunning Station na závodech Horské výzvy nikoho nepřekvapí.  Opět budete mít šanci půjčit si a vyzkoušet novinky i osvědčené modely trailových bot Salewa, Dynafit. Inov8, Hoka One One, Salomon nebo adidas Terrex. K dispozici budou i běžecké batohy a vesty Osprey nebo Raidlight.

Chybět nebudou čelovky Silva.  Vše připraveno na krátké otestování i zapůjčení na závod. Připravena bude i speed hikingová kolekce Salewa. Tu vám sice nepůjčíme do akce, ale budete mít možnost si ji patřičně osahat, vyzkoušet velikosti a udělat si představu, za co utratíte poukázky za umístění nebo na co uplatníte 20% slevu na startovní číslo.

Pokud máte zájem o konkrétní věc na vyzkoušení, kontaktujte prodejnu, Rock Point Plzeň Americká 54 na emailu: rockpoint.plzen.americka@rockpoint.cz a udělejte si do čtvrtka 28. 6. 2018 rezervaci.

Nově budou v nabídce Rock Point Trailrunning Station také skvělé termoizolační láhve americké značky Hydroflask za zvýhodněné ceny. Jako tradičně bude na místě možné zakoupit s 20% slevou i další zboží.   
 

Jaké ceny jsou připraveny pro nejlepší?

Závodníci, kteří se umístí „na bedně“ v jednotlivých kategoriích, se stejně jako loni mohou těšit na poukázky na slevu při nákupu zboží značky Salewa. Tentokrát nebudou muset spěchat do některé z prodejen Rock Point, ale poukázku uplatní na e-shopu: www.rockpoint.cz. A jaké jsou hodnoty poukázek?

Pro trasu LONG – vítězové 4000 Kč, druzí 3000 Kč a třetí 2000 Kč.
Pro trasu HALF – vítězové 3000 Kč, druzí 2000 Kč a třetí 1000 Kč.
Pro trasu SHORT – vítězové 1500 Kč, druzí 1000 Kč a třetí 500 Kč.

Výhry nelze uplatnit v obchodech ani v rámci Trailrunning station, ale v eshopu Rockpoint.cz. Platí na nezlevněné zboží. Ideální je, vyzkoušet si zboží v Trailrunning station a třeba hned objednat přes web. Sleva se aktivuje automaticky zadáním 11místného číselného kódu s názvem „kód eshop“.

je libo masáž?

I v Krušných horách budete mít možnost využít zpoplatněnou službu fyzioterapeutky Vendulky a nechat si své těžce prozkoušené svaly trošku a hlavně odborně ošetřit. Stánek s masážním lehátkem jistě nepřehlédnete :-).

 

 
 
 
Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Je zkušený podiatr, kondiční trenér s desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Vede pravidelné kondiční a kompenzační tréninky házenkářek.
 
 
 


Rock Point Garmont Vibram Megagrip tour na Horské výzvě.

Na Horské výzvě budete mít exkluzivní možnost vyzkoušet si jedinečné vlastnosti unikátní podešve Vibram Megagrip v podmínkách, kdy se dobře uplatní její hlavní technologický benefit - kontrolovaný pomalý skluz na mokré podložce. V rámci Rock Point Trailrunning Station bude připravena testovací rampa – nakloněná kamenná deska s tekoucí vodou a budou k dispozici testovací boty Garmont s podešví Vibram Megagrip. Projdete se po rampě a vyzkoušejte si chování bot při výstupu i sestupu po mokrém terénu. Můžete pak porovnat se svou stávající obuví. Podešev Vibram Megagrip je aplikovaná i na spoustě běžeckých bot, které jsou standardně v nabídce Rock Point Trailrunning Station.

PODEŠEV PRO JAKÝKOLIV TERÉN, PRO JAKÉKOLIV PODMÍNKY
 

  • unikátní složení gumové směsi
  • extrémní přilnavost k různým povrchům (mokrém i suchém)
  • neklouže
     

Tato směs nachází své uplatnění u mnoha typů různých podešví a dezénů. Ideální pro trekking, běh v terénu či mnoho dalších multisportovních aktivit.

Více o závodu na: www.horskavyzva.cz

 

Těšíme se na vás na startu,

Rock Point

 

 

Další outdoorové čtení

Povoleno! Na základě rozhodnutí vlády ČR máme možnost uskutečnit běžecké kempy. Pojďme si společně protáhnout těla...
Běžecká výzva pro všechny milovníky trailů! Pojďte do toho s námi...
Závěrečná etapa celé 200km výzvy nás vedla z Božího Daru do Kraslic. Co na trase očekávat...