Zobrazit pouze
Velikost, značky, parametry
  • Značka
  • Velikost
  • Typ produktu
  • Vhodné pro aktivity
značka: Osprey Zrušit všechny filtry
značka: Osprey Zrušit všechny filtry
4 z 4 položek
Zobrazit dalších -20
... 6
-20 %

Osprey

pouzdro

WASHBAG CASSETTE

799 Kč 999 Kč
4 z 4 položek
Zobrazit dalších -20
... 6

V souvislosti s outdoorovými aktivitami a pobytem v přírodě nezapomeňte dbát na prevenci - dostatečnou hygienu a bezpečnost. Můžete rozšířit svou outdoorovou výbavu z rozmanitého množství potřebných produktů.

 

Pokud nemáte dostatek tekutin a nacházíte se daleko od civilizace, použijte kvalitní filtraci přírodních zdrojů vody, abyste zamezili nepříjemným komplikacím a neohrozili tak svoje zdraví. Cestovní lékárnička se základním vybavením pro poskytnutí první pomoci je při outdoorových aktivitách nepostradatelnou součástí, jestliže nechcete být nemile zaskočeni. Chraňte své tělo před sluncem ochrannými faktory, před odřením a únavou při sportovních aktivitách speciálními krémy, rty ošetřete ochranným balzámem. Před veškerým otravným hmyzem využijte nabídky moskytiér, sáhněte po repelentu a nepříjemné štípance budou pryč.

 

V této kategorii můžete také vybírat např. praktické obaly na toaletní potřeby různých velikostí, které vám zajistí pořádek ve vašem vybavení, dále skladné, měkké, savé a zároveň rychleschnoucí ručníky, které můžete za krátkou dobu opět použít a třeba věci „pro přežití“…

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey