Jak vyzrát na pitný režim?

3 min čtení 08. 06. 2018

Kam s tekutinami

Když teploty stoupají, stoupá i naše potřeba pít. V čem osvěžující tekutinu převážet či přenášet? K tomuto účelu vám nabízíme na eshou i prodejnách velké množství produktů, které vám usnadní dodržování pitného režimu, ať už se věnujete jakékoliv aktivitě.

Na studené nápoje v horkém létě vyzrajete s Hydro Flask nádobím

Láhve
Hodí se na většinu aktivit. Na turistiku a cestování ji snadno dáte do batohu, na krátké výlety nebo pochůzky po městě se vejde i do tašky přes rameno a při cyklovyjížďce ji odložíte do držáku na kole (vhodnější jsou láhve se "skoseným" dnem pro snadnější manipulaci v držáku). Taky na tréninky vaše či vašich ratolestí nebo při cvičení jógy... V nabídce najdete spoustu osvědčených značek: Hydro Flask, GSI, Nalgene, Sigg, Platypus...

 

Termosky
Že jsou jen na zimu? Vůbec ne. Termosky a termohrnky vám udrží nápoje mnohem déle studené. Stačí nalít do termosky co nejchladnější tekutinu. Pak si můžete vychutnávat osvěžení třeba i několik hodin. Termohrnky mají své využití nejen při turistice v přírodě, v kempech a během cestování, ale také ve městě v nich docela dobře přenesete zmrzlinu od stánku domů. Tatonka, Lifesystems, Esbit, GSI a další značky se postarají o vaše osvěžení včetně Hydro Flask (dvouplášťové láhve). Vyberte si jen tvar, velikost a barvu.

 

Hrnky
Hodí se do kempu i na párty s přáteli. Hodí se i do práce. Hrnky mohou být termo i obyčejné. Nebo bez poklopky či s poklopem, aby se vám dobře nosil a nic jste nevylili. Taky materiálů, tvarů, barev a provedení je mnoho. Od klasických "plecháčků" po skládací silikonové hrnky, které nezaberou téměř žádné místo. Pokud kupujete jen produkty šetrné k přírodě i BIO (biologicky rozložitelné) materiály jsou v nabídce. Záleží jen na vás, co upřednostníte.

láhve hydroflask se hodí v létě i v zimě

 

Vodní rezervoáry
Běháte? Chodíte na treky? Pak jistě raději využijete vodního vaku, který jednoduše umístíte do batohu (batoh musí být kompatibilní s vodním rezervoárem) a hadičku protáhnete průchodem v batohu případně ramenními popruhy. Za chůze či běhu tak nemusíte nikde nic vyndavat a díky hadičce s pítkem si "sosáte" za pohybu. V nabídce máme vodní vaky hydraulics od Osprey, vaky Platypus nebo Osprey měkké láhve softflask (otestovali jsme), které využijete hlavně s běžeckou vestou či běžeckým batohem.

 

Skleničky
Výborná věcička nejen do vinařských oblastí. Vychutnávat si můžete svůj oblíbený mok v kempu, na pikniku, na venkovní párty s přátely, při grilování... GSI skleničky jsou plastové nebo nerezové, takže lehčí než ty skleněné a hned tak je nerozbijete. Při přesunu jen odšroubujete nožičku a složíte do sebe. Nabízíme také měkké zásobníky GSI či Platypus nejen na víno, ale i jiné tekutiny.

 

Kanystry
Ideální do kempů nebo když se chystáte na chatu či chalupu, kde není pitná voda. Kanystry jsou skládací, takže po vypuštění vody je jednoduše složíte a máte ušetřené místo v autě či komoře. Nabízíme litráže 5 - 15 litrů od značek Tatonka nebo GSI.

 


Kompletní nabídka outdoorové kuchyně »
 


 

 

Rock Point
foto: Hydro Flask

 

 

Další outdoorové čtení

Vybavte se na stěnu extra slevou 15 % na všechen lezecký materiál, lezecké batohy i české lezecké oblečení Rafiki...

Vybavte se na stěnu

27. 09. 2022
2 min čtení
Aktuality
Osloví vás novinky na e-shopu a na prodejnách? Outdoor vybavení z nové kolekce pro vás postupně doplňujeme...

Omezená otevírací doba kamenných prodejen Rock Point, Hannah a KEEN na státní svátek 28. 9. 2022...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey