Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Jak vyzrát na pitný režim?

Kam s tekutinami

Když teploty stoupají, stoupá i naše potřeba pít. V čem osvěžující tekutinu převážet či přenášet? K tomuto účelu vám nabízíme na eshou i prodejnách velké množství produktů, které vám usnadní dodržování pitného režimu, ať už se věnujete jakékoliv aktivitě.

Na studené nápoje v horkém létě vyzrajete s Hydro Flask nádobím

Láhve
Hodí se na většinu aktivit. Na turistiku a cestování ji snadno dáte do batohu, na krátké výlety nebo pochůzky po městě se vejde i do tašky přes rameno a při cyklovyjížďce ji odložíte do držáku na kole (vhodnější jsou láhve se "skoseným" dnem pro snadnější manipulaci v držáku). Taky na tréninky vaše či vašich ratolestí nebo při cvičení jógy... V nabídce najdete spoustu osvědčených značek: Hydro Flask, GSI, Nalgene, Sigg, Platypus...
 

láhev Hydro flask 18oz ST FC Mouth kiwi
láhev Nalgene WIDE MOUTH 1,5l
láhev Gsi 1l orange
láhev Sigg KIDS 0,3l-8314.80
láhev Platypus SOFT 1l-PP Cap red stripe

Termosky
Že jsou jen na zimu? Vůbec ne. Termosky a termohrnky vám udrží nápoje mnohem déle studené. Stačí nalít do termosky co nejchladnější tekutinu. Pak si můžete vychutnávat osvěžení třeba i několik hodin. Termohrnky mají své využití nejen při turistice v přírodě, v kempech a během cestování, ale také ve městě v nich docela dobře přenesete zmrzlinu od stánku domů. Tatonka, Lifesystems, Esbit, GSI a další značky se postarají o vaše osvěžení včetně Hydro Flask (dvouplášťové láhve). Vyberte si jen tvar, velikost a barvu.
 

termoska Gsi Glacier SS Vacuum Bottle 1l blue
láhev Hydro flask 16oz Wide Mouth COFFEE lava
hrnek Lifesystems THERMAL MUG matt green
termoska Tatonka Hot&Cold Stuff 0,75l
termoska Esbit nerez 1l

Hrnky
Hodí se do kempu i na párty s přáteli. Hodí se i do práce. Hrnky mohou být termo i obyčejné. Nebo bez poklopky či s poklopem, aby se vám dobře nosil a nic jste nevylili. Taky materiálů, tvarů, barev a provedení je mnoho. Od klasických "plecháčků" po skládací silikonové hrnky, které nezaberou téměř žádné místo. Pokud kupujete jen produkty šetrné k přírodě i BIO (biologicky rozložitelné) materiály jsou v nabídce. Záleží jen na vás, co upřednostníte.

 

hrnek Ecosoulife BIO CUP Green
hrnek Light My Fire Pack-up-Cup orange pin
sklenice Hydro flask 10oz Wine Tumbler black
hrnek Gsi CUP 12 FL. OZ.- BLUE
hrnek Sea To Summit X-SEALnGO M red

 

Vodní rezervoáry
Běháte? Chodíte na treky? Pak jistě raději využijete vodního vaku, který jednoduše umístíte do batohu (batoh musí být kompatibilní s vodním rezervoárem) a hadičku protáhnete průchodem v batohu případně ramenními popruhy. Za chůze či běhu tak nemusíte nikde nic vyndavat a díky hadičce s pítkem si "sosáte" za pohybu. V nabídce máme vodní vaky hydraulics od Osprey, vaky Platypus nebo Osprey měkké láhve softflask (otestovali jsme), které využijete hlavně s běžeckou vestou či běžeckým batohem.
 

vak na vodu Osprey HYDRAULICS LT 1.5L RESERVOIR RED
vak na vodu Osprey HYDRAULICS 2L RESERVOIR BLUE
láhev Osprey HYDRAULICS 250ML SOFTFLASK
vak na vodu Platypus BIG ZIP LP 3.0l
vak na vodu Platypus HOSER 1.8L

Skleničky
Výborná věcička nejen do vinařských oblastí. Vychutnávat si můžete svůj oblíbený mok v kempu, na pikniku, na venkovní párty s přátely, při grilování... GSI skleničky jsou plastové nebo nerezové, takže lehčí než ty skleněné a hned tak je nerozbijete. Při přesunu jen odšroubujete nožičku a složíte do sebe. Nabízíme také měkké zásobníky GSI či Platypus nejen na víno, ale i jiné tekutiny.
 

sklenice Gsi skládací na červené víno
sklenice Gsi nerez skládací na víno
sklenice Gsi CHAMPAGNE FLUTE S17
láhev Platypus PLATY PRESERVE 0,8l FR
láhev Gsi Wine Bag 750ml

Kanystry
Ideální do kempů nebo když se chystáte na chatu či chalupu, kde není pitná voda. Kanystry jsou skládací, takže po vypuštění vody je jednoduše složíte a máte ušetřené místo v autě či komoře. Nabízíme litráže 5 - 15 litrů od značek Tatonka nebo GSI.
 

kanystr Tatonka Faltkanister 5l
kanystr Tatonka Faltkanister 10l
vak na vodu Gsi 15 L WATER CUTE


Kompletní nabídka outdoorové kuchyně »
 


hydro flask láhve v akci

V rámci Inov-8 Krosového poháru Sázava na  nebo krušnohorského závodu Rock Point - Horské výzvy budeme láhve Hydro Flask vystavovat v prostorách stánku Trailrunning Station. Přijďte si je podrobněji prozkoumat. Ušetříte, protože je na těchto akcích nabízíme s "terénní slevou". A vysvětlíme, co všechno umí tato dvuplášťová láhev.

Užijte si krásné léto plné osvěžujících doušků,

Rock Point
foto: Hydro Flask

 

 

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...
Aktualizujeme systém a během 20. - 21. 4. 2021 bude provoz e-shopu a prodejen omezený...