Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Jaká je nejlepší krosová bota roku 2017?

2 min čtení 02. 01. 2018

Jaká je nejlepší bota na silnici, do terénu, nebo na závody? Běžecký rok se nachýlil ke konci, a to je správný čas opět vyhlásit vítěze nejlepší běžecké boty roku 2017. Rungo.cz hodnotilo z deseti favoritů v každé kategorii - krosové, výkonnostní, tréninkové a nejuniverzálnější.

A co se hodnotilo? Používal se systém založený na kombinaci objektivních parametrů (hmotnost, přilnavost...) se subjektivními (střih svršku, životnost...).


foto: Rungo.cz

nejlepší krosovka

Tato skupina zaštiťuje všechny modely určené k běhu mimo silnice a zpevněné cesty. Důležitá je především maximální přilnavost na všech typech povrchu, ale také ochrana chodidla a schopnost číst terén

Žádná povedená běžecká bota se neobejde bez příjemného svršku, nízká hmotnost je pak příjemným bonusem navíc. A kdo je vítěz?

Hoka One One Speedgoat 2

První generace Hoka One One Speedgoat nebyla špatná, ale k dokonalosti jí chybělo hodně. Speedgoat s pořadovým číslem dvě však prošel kompletní proměnou a v porovnání se svým předchůdcem je o několik tříd lepší. Povedenou aktualizaci potvrzuje i současná nedostupnost této boty prakticky po celém světě. Jarní sezóna už je ale naštěstí za dveřmi a s ní se zásoby speedgoatu opět obnoví.

V Rock Pointu seženete Speedgoat 2 v prodejnách i e-shopu v dámské i pánské variantě za 3.399,- Kč
 

Krosová bota Hoka One One Speedgoat 2

 

Krosová bota Hoka One One Speedgoat 2

Hlavním důvodem, proč si Speedgoat 2 zaslouží titul nejlepší krosové boty roku, je ideální kombinace všech hodnocených parametrů. Tahle bota má totiž bezkonkurenční tlumení, které navíc díky tvaru mezipodešve neztrácí dynamiku, takže se v botě dá pohodlně vyvinout i velmi svižné tempo. 

Podešev tvoří osvědčená a spolehlivá směs Vibram Megagrip, která patří mezi nejlepší materiály na současném trhu... Celý článek na rungo.cz - zde.

 

Krosová obuv Hoka One One Speedgoat 2 man

Zdroj: https://rungo.idnes.cz/rungo-cz-vybralo-nejlepsi-bezecke-boty-roku-2017-fqn-/behani.aspx?c=A171219_092738_behani_ize

Další outdoorové čtení

Využijte 20% slevu na všechen lezecký materiál a oblečení značek Rafiki a Ocún...
Dne 21. 10. 21 má pro vás prodejna Brno Masarykova nachystanou nejen 20% slevu... 

Darujte své staré boty na charitativní účely, potěšte obdarované a získejte slevu na nákup nových...

Vyměňte staré boty za nové

12. 10. 2021
2 min čtení
Aktuality