Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Jaký byl letošní první běžecký kemp?

Už jste odzimovali běžecké boty? My definitivně! Poslední prodloužený víkend jsme strávili na letošním prvním Rock Point Trailrunningovém kempu na Vysočině. Nová lokalita Tři Studně, zázemí v penzionu Horácko, osvědčené trenérské trio, krásné počasí, příroda, skvělá parta nadšených účastníků a téměř čtyři dny plné pohybu.

Umíte namíchat lepší jarní koktejl a vyhnat únavu z těla příjemnějším způsobem? Přesvědčte se alespoň pohledem na fotky, že se běžecký kemp opravdu povedl na jedničku. Jsme rádi, že čtyřdenní model kempu splnil očekávání účastníků i trenérů.
 


Jednoho dne dovolené navíc nelitoval nikdo. Stihli jsme podstatně více, než během obvyklého víkendového kempu. Užili jsme si spousty běhání, zavítali do Vysočina Areny, poznali i další vzdálenější zákoutí přírody na Vysočině, věnovali se technice běhu, videorozborům, pohybovým hrám, strečinku i posilování.

 


Příjemně znavená těla jsme regenerovali v moderním wellnesu penzionu Horácko, jehož personál nám navíc snášel doslova modré z nebe a plnil, co nám na očích viděl. Občas jsme se nestačili divit :-). Za rok se určitě vrátíme!

 

 


Že se vám zdá superlativů příliš? Můžete se přesvědčit sami. Pojeďte s námi na některý z našich dalších kempů. Letos budou ještě tři. Více o běžeckých kempech »

Rock Point běžecké kempy pro začátečníky i pokročilé 2018

Jak běžecké kempy probíhali loni? Nasajte atmosféru z videí a pokud se chcete s námi proběhnout a dozvědět se více o běhu, přihlašte se co nejdříve. Zajistíte si tak mimojiné také pěkné technické triko.

Přihláška »

Video ze šumavského Zadova 2017
 

 

Video z podzimních Jizerek 2017
 


 

Rock Point

Další outdoorové čtení

NOVINKA - Soustředění pro pokročilé běžce a běžkyně...
Pojďte si s námi po všech těch lockdownech proběhat krásnou šumavskou přírodu...
Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...