Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Jihotyrolské dny se značkou Salewa

Salewa je tradiční značkou oblečení, vybavení a obuvi pro použití v horách, jejíž historie se začala psát již v roce 1935 v Mnichově. Víte kde Salewa vyrábí nyní? Jak výroba probíhá?  Co vše značka nabízí a na co klade důraz?

To i mnoho jiného se dozvíte na našich prodejnách v rámci Jihotyrolských dní. Přijďte se přesvědčit o dokonalé funkčnosti produktů Salewa, zjistit více o regionu kde vznikají produkty výjimečné kvality a  ochutnat speciality Jižního Tyrolska. Navíc, během těchto dní na vás také čeká 20% sleva na zakoupené produkty Salewa.

kdy a kde:

Rock Point Brno, OC Olympia 19. 5. - 21. 5. 2017
Rock Point Praha, Perštýn 30. 5. - 01. 6. 2017
Rock Point Ostrava, Avion 15. 6. - 18. 6. 2017
 


co na vás čeká:

  • přiblížení značky Salewa (více o regionu, výrobě i produktech)
  • 20% sleva na zboží značky Salewa, pouze v době konání akce na uvedených prodejnách 
  • drobné občerstvení - speciality z oblasti Jižního Tyrolska (víno, špek, sýry)

 

Dnes patří Salewa do skupiny OberAlp jihotyrolského podnikatele a vášnivého horolezce Heinera Oberraucha. Sídlo skupiny je ve futuristické stavbě ve tvaru orla v malebném Bolzanu. Čerpání z ověřeného know-how, ale zároveň neustálý vývoj produktů pasují Salewu do jednoho z lídrů oboru. Díky lokalitě, ve které jsou výrobky navrhovány, mohou být okamžitě testovány a následně zdokonalovány. Designeři jsou sami vášnivými milovníky hor, kteří vymýšlejí výrobky tak, aby s nimi byli sami maximálně spokojeni v tom nejnáročnějším použití. Přesvědčte se i vy o dokonalé funkčnosti a výjimečné kvalitě produktů Salewa.

vyhrajte testování produktů salewa!


Vybavíme vás skvělými produkty od Salewy a vezmeme do míst, kde je Salewa doma, do Alp Jižního Tyrolska. Tak získáte možnost otestovat výrobky v prostředí, do kterého jsou určené a setkat se s lidmi, kteří je pro vás vyvíjejí. Pojďte s námi a zástupci Salewy na 3-denní trek. Zapojte se do soutěže Rock Point Salewa Mountain Experience. Více o akci »»»

Další outdoorové čtení

Buďte mezi prvními! Obujte se do novinek pro následující sezónu a vyběhněte polikat první kilometry...
Chladíte se v horkém létě plánováním a přípravou zimních expedic? Nepřehlédněte novinky od českého Tilaku...
Udělejte si radost, výprodeje vrcholí! Vyhmátněte špičkovou outdoor výbavu ve slevách...