Sdílíme stejné hodnoty

každý den ve světě outdooru

Ať už pracujete na prodejně nebo v kanceláři, u nás se svět točí kolem outdooru. Rádi zdoláváme nové výzvy, sledujeme trendy, podporujeme inovace a sdílíme hodnoty v souladu s přírodou. To, co nás baví, přenášíme i do své práce a předáváme dál, našim zákazníkům, přátelům.

vydejme se na společnou cestu

Jaké hodnoty sdílíme? Mrkněte se, jakého týmu můžete být součástí:

 


české kořeny

Jsme česká skupina firem s mezinárodním přesahem, založená českými outdooráři. U nás tedy pracujete pro tradičního českého zaměstnavatele, který vám přináší stabilní zaměstnání a jistotu. Na trhu se pohybujeme už od roku 1997 a řadíme se mezi profíky českého outdoorového trhu.

JEDEN TÝM

Vyvíjíme, vyrábíme, testujeme, nakupujeme, skladujeme a inspirujeme. Záběr máme široký, ale jsme jeden tým, který neustále chce jít dál. Chceme rozšiřovat své obzory, dozvídat se nové věci a zkoušet nové aktivity a postupy.

neformální prostředí aneb "jedna sportovní rodina"

Jsme profíci, ale u nás nemusíme chodit v saku.  Nelpíme na formalitách. Jsme outdooráři, kamarádi a profesionálem se u nás může stát každý bez nutnosti hromady razítek, norem a pravidel. Zkušenosti získáváme nejen ze školících místností, ale zejména z terénu.

aktivní pohyb v přírodě

Podporujeme outdoorové aktivity, pohyb v přírodě. Vytváříme pro všechny naše zaměstnance podmínky pro propojení práce a vlastních koníčků. Naše práce tak dává smysl. Poskytujeme produkty, aby si všichni mohli outdoor užít.

Nové zážitky

Vnímáme se nejen jako zaměstnavatel, ale i jako partner pro plnění vašich snů všech outdoorově smýšlejících lidí. Při naší společné cestě každý získá spoustu nových zážitků, které inspirují dál …

 

 

 

Další outdoorové čtení

Vše o skitouringu najdete na jednom místě. Objevte nové termíny kurzů, nechte si poradit s výběrem výbavy, přečtěte si o tipech na skitouringové túry...
Skialpové hobby závody v u nás méně obvyklé dispciplíně - sprint startují již 25. 2. 2023, nepromeškejte...
Počasí si s námi hrálo do poslední chvíle. Nakonec nám pán hor Krakonoš přinesl dost sněhu na to, abychom odstartovali na vrchol Lysé hory. Jak to letos bylo...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey