Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Keen Uneek dny

Ukázka ruční výroby sandálů Keen Uneek

Chcete vědět jak vznikla myšlenka "pletení" sandálů KEEN? A už jste viděli jak se takový sandál vyrábí? Víte, že jeho výroba je stále ruční? I když na prodejnách KEEN Uneek dny již skončily, můžete se podívat rovnou na video.

ukázkla "pletení" sandálů KEEN Uneek

video keen uneek

proč sandály Keen Uneek

Sandály Uneek jsou neuvěřitelně pohodlné a nikde netlačí. Jejich největším benefitem je právě to, že se perfektně přizpůsobí anatomii vašeho chodidla. Vybírat si můžete mezi modely a barevnými variantami outdoorového sandálu Uneek nebo odlehčené městské sandály s plnou patou Uneek O2.

Jak sandály Uneek zkoušet? Po obutí sandálu by vám pata neměla jít přes barevné vyznačení v patní části z důvodu dostatečné ochrany paty při chůzi. Mezi palcem a špičkou boty by měla být taková mezera, že se tam vejde malíček vaší ruky. U Uneeku obecně platí, že byste měli zvolit velikost o jedno číslo větší, než jsou Vaše ostatní Keen boty.

 

Keen Uneek - úžasňácky pohodlné sandály

Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...
Vychytejte 10% slevy na produkty vybraných značek a vydejte se na jarní výzvy vybaveni...