Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Kempingová sezóna je tady!

Léto před námi a hlavním tématem se nyní pro všechny milovníky pobytu v přírodě stává výběr vhodného stanu, spacáku, karimatky nebo batohu. Abychom Vám rozhodování alespoň trochu usnadnili, máme pro vás nejenom pár produktových tipů či inspiraci v Hannah katalogu Camping 2017, ale  hodit se vám jistě budou také zbrusu nová produktová videa k vybraným modelům stanů. 

Rádi byste si stan prohlédli postavený? Určitě nezapomeňte na naše právě probíhající Dny Campingu a Výstavy stanů, kde si můžete rozložené stany, spacáky či karimatky v klidu prohlédnout, nakoupit za výstavní ceny a navíc třeba i ochutnat outdoorovou stravu.

Produktové tipy:

 

Stan Hannah Tycoon 2stan pro 1-2 osoby
Hannah Tycoon

další modely »
 

 


Třísezónní spací pytel
Sherpa Flare

další modely »
Spací pytel WARMPEACE Viking 300 180
Třísezónní spací pytel
Warmpeace Viking 300

další modely »
 
Spací pytel Hannah Trek 200 juniorDětský spací pytel
Hannah Trek 200

další modely »

 

Produktová videa:

Česká značka Hannah vyrábí stany i spacáky již přes čtvrt století a má s výrobou mnohé zkušenosti. Inspirujte se k výběru stanu například prohlédnutím nových produktových videí:
 


Videa k dalším modelům:


Katalog Hannah Camping jaro - léto 2017

Inspirujte se. V katalogu Hannah Camping 2017 najdete stany, spací pytle, karimatky i batohy - vše na jednom místě, přehledně, detailně.

Stany - přehledně rozděleny do pěti kategorií dle cíle a použití, které od stanu očekáváte. Od stanů do těch nejnáročnějších klimatických podmínek, po spolehlivé a pohodlné prostorné stany pro rodiny nebo skupiny přátel.

Spací pytle - přehledně zobrazeno a vysvětleno všech pět střihů vyráběných Hannah spacáků. Nechybí tabulka technických detailů pro snadnější porovnávání mezi jednotlivými modely, včetně vysvětlení tepelně-izolačních vlastností spacích pytlů. Všechny Hannah spací pytle jsou testovány dle Evropských norem v certifikované laboratoři, což si mimojiné můžete sami ověřit, protože každý spacák je opatřen certifikačním štítkem TZÚ.

Karimatky - najdete zde přehlednou nabídku samonafukovacích karimatek s možností rychlého porovnání parametrů mezi jednotlivými modely. Nechybí vysvětlení použitých konstrukcí - vertikálních či horizontálních dutin.

Katalog Camping jaro-léto 2017 získáte také na kterékoliv Rock Point či Hannah prodejně. Dáváte-li tedy přednost klasickému listování, zastavte se na některé z vašich oblíbených - seznam prodejen.

Kategorie, které by vás také mohly zajímat:

Outdoorové vařičeOutdoorové nádobíoutdoorové láhve

Další outdoorové čtení

V plzeňské bike speciálce i na e-shopu získáte kola Scott se slevou 30 %...
Vyberte si z e-shopu a do nákupního batohu přibalte ještě extra 10% slevu. I na již zlevněné...
Koktejl skvěle namíchaných materiálů, designu i šetrného přístupu k přírodě. Víte, proč budete tuhle bundu hrdě nosit?