Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Kempingová sezóna je tady!

Léto před námi a hlavním tématem se nyní pro všechny milovníky pobytu v přírodě stává výběr vhodného stanu, spacáku, karimatky nebo batohu. Abychom Vám rozhodování alespoň trochu usnadnili, máme pro vás nejenom pár produktových tipů či inspiraci v Hannah katalogu Camping 2017, ale  hodit se vám jistě budou také zbrusu nová produktová videa k vybraným modelům stanů. 

Rádi byste si stan prohlédli postavený? Určitě nezapomeňte na naše právě probíhající Dny Campingu a Výstavy stanů, kde si můžete rozložené stany, spacáky či karimatky v klidu prohlédnout, nakoupit za výstavní ceny a navíc třeba i ochutnat outdoorovou stravu.

Produktové tipy:

 

Stan Hannah Tycoon 2stan pro 1-2 osoby
Hannah Tycoon

další modely »
 

 


Třísezónní spací pytel
Sherpa Flare

další modely »
Spací pytel WARMPEACE Viking 300 180
Třísezónní spací pytel
Warmpeace Viking 300

další modely »
 
Spací pytel Hannah Trek 200 juniorDětský spací pytel
Hannah Trek 200

další modely »

 

Produktová videa:

Česká značka Hannah vyrábí stany i spacáky již přes čtvrt století a má s výrobou mnohé zkušenosti. Inspirujte se k výběru stanu například prohlédnutím nových produktových videí:
 


Videa k dalším modelům:


Katalog Hannah Camping jaro - léto 2017

Inspirujte se. V katalogu Hannah Camping 2017 najdete stany, spací pytle, karimatky i batohy - vše na jednom místě, přehledně, detailně.

Stany - přehledně rozděleny do pěti kategorií dle cíle a použití, které od stanu očekáváte. Od stanů do těch nejnáročnějších klimatických podmínek, po spolehlivé a pohodlné prostorné stany pro rodiny nebo skupiny přátel.

Spací pytle - přehledně zobrazeno a vysvětleno všech pět střihů vyráběných Hannah spacáků. Nechybí tabulka technických detailů pro snadnější porovnávání mezi jednotlivými modely, včetně vysvětlení tepelně-izolačních vlastností spacích pytlů. Všechny Hannah spací pytle jsou testovány dle Evropských norem v certifikované laboratoři, což si mimojiné můžete sami ověřit, protože každý spacák je opatřen certifikačním štítkem TZÚ.

Karimatky - najdete zde přehlednou nabídku samonafukovacích karimatek s možností rychlého porovnání parametrů mezi jednotlivými modely. Nechybí vysvětlení použitých konstrukcí - vertikálních či horizontálních dutin.

Katalog Camping jaro-léto 2017 získáte také na kterékoliv Rock Point či Hannah prodejně. Dáváte-li tedy přednost klasickému listování, zastavte se na některé z vašich oblíbených - seznam prodejen.

Kategorie, které by vás také mohly zajímat:

Outdoorové vařičeOutdoorové nádobíoutdoorové láhve

Další outdoorové čtení

Přijďte na testování běžecké obuvi. Vyzkoušejte na vlastní nohy více modelů a vyberte si ten nejvhodnější právě pro vás...
Máte právě vy nebo vaši blízcí okrajové velikosti 34 36? Pak pořídíte každý druhý kus oblečení zdarma...
Jsou tady letní slevy. Doplňte si obuv, oblečení a outdoor výbavu za nižší cenu. Značkové produkty ve slevách...