Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Kupte UW svršek a kalhoty máte za 1/2

Že základem zimního vybavení je dobré spodní prádlo, to ví už každý. Ale víte také, že pokud si zakoupíte svršek v našich outletových prodejnách, můžete dokoupit spodní díl pouze za polovinu z akční outletové ceny?

AKCE PLATÍ 1. 12. – 31. 12. 2017

 

 

Spodní prádlo je také pěkný a praktický dárek pro vaše blízké. Co můžete očekávat od jednotlivých materiálů?

BIONET

Použitý materiál CleanCool vyniká dokonalou schopností přepravovat vlhkost po jeho povrchu. Nepravidelná síť vláken vytváří četná kontaktní místa a díky nim je dosaženo ideálního vzlínání tělesného potu. Ten se ve vlákně nehromadí, ale rychle dosáhne povrchu, kde je vypouštěn do okolního vzduchu a vaše pokožka zůstává v suchu. Vlákno eliminuje zápach a NANO stříbro uvnitř struktury zajišťuje dokonalé antimikrobiální účinky a má výborné termoregulační vlastnosti.

COTTONET

Materiál CoolPlus zajišťuje přirozenou termoregulaci organismu člověka. Speciálně upravené vlákno má strukturu podporující rychlý odvod potu a tělesné vlhkosti, která se pak snadno odpařuje z povrchu tkaniny. V důsledku to znamená, že pokožka zůstává dlouho suchá, a proto nemá textilie možnost přilepit se na tělo.  Oblečení z tohoto materiálu zajišťuje jeho uživateli dokonalé pohodlí při různých způsobech použití.

MERINON

Tato řada se vyrábí z materiálu Merino extra Fine o gramáži 190g/m². Ten je na omak hedvábně jemný a neškrábe. Struktura merino vlákna a technologie pletení je konstruována tak, že dokáže i při velmi malé hmotnosti účinně zahřát, neboť utváří více vzduchových kapes. Ty udržují vzduch ohřátý vlastním tělem nositele a tvoří vysoce účinnou izolaci.

Merino neutralizuje pot, stará se o přirozené potlačení zápachu, zabraňuje průniku nečistot a má samočistící efekt. Vlákna pojmou velké procento vlhkosti při zachování suchého a hřejivého povrchu. Mezi jeho další přednosti patří vysoká hodnota izolace, dokonalá prodyšnost, odvod nežádoucí vlhkosti do okolí a ochrana před UV zářením. Oblečení z merino vlny je díky přírodní a obnovitelné složce materiál, který je vhodný i pro alergiky a astmatiky.

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál, pro nákup dětské obuvi a oblečení byly otevřeny i některé prodejny...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...