Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
výživa

Lyo KUŘE PĚTI CHUTÍ S RÝŽÍ 370G

100% bezpečný nákup
Zboží můžete bezplatně do 14 dní vrátit.

KUŘE PĚTI CHUTÍ S RÝŽÍ 370G

Popis produktu

Kuřecí kousky vařené s čínským kořením a zeleninou, od bambusových výhonků, až po houbu Jidášovo ucho, sójové klíčky, červené papriky, cukety, mrkev a pór. Vše podávané s rýží basmati.

 

Otevřete, zalijete horkou vodou, zavřete sáček a necháte 10minut stát a vydatné a chutné jídlo je připraveno ke konzumaci. Minimální odpad a spotřeba vody (nemusíte mýt nádobí), stačí jedna nádoba na vaření i pro vícečlenou skupinu.

 

V jídle nejsou žádné umělé přísady, žádný další cukr, žádný palmový olej a žádné konzervační látky! Je vyrobeno ze 100% přírodních surovin! Před sušením mrazem pečeme.

 

Složení:

Rýže 39%, kuřecí prsa 34% (kostky), zelenina v různých poměrech 21%, (houby, červená paprika, červená cibule, želé žampiony, bambusové výhonky, mrkev, pór, cibule) , sójová omáčka (sója, fazole, sůl, pšeničná mouka), koření.

 

 

Jaké jsou výhody vymrazovaných potravin? 

 

Vzhled – lyofilizované (vymrazované) potraviny si zachovávají svůj původní tvar a strukturu, na rozdíl od potravin sušených na vzduchu, které se zmenšují a scvrkávají v důsledku vysoké teploty zpracování. Stačí přidat vodu a během několika minut potraviny vrátíte do jejich původní podoby.


Chuť - chutnají stejně dobře jako čerstvé. Vymrazování odstraní vodu, ne chuť. Takže lyofilizované potraviny si uchovají prakticky všechny své chutě, vitamíny a nutriční obsah.


Hmotnost - váží méně než čerstvé. Vymrazováním se potraviny zbaví 98% vody. Tím se výrazně sníží hmotnost, což usnadňuje manipulaci a snižuje náklady na dopravu. Například 10 kg jahod váží pouze 1 kg po vymrazení - jednu desetinu své původní váhy! Rychle se však mohou rehydratovat zpět do své původní hmotnosti.

 

Dlouhá trvanlivost – vymrazované potraviny lze skladovat po několik let při pokojové teplotě bez jakéhokoliv poškození nebo znehodnocení. Záruční doba 7 let od data výroby.


Nízké náklady skladování - protože mohou být uloženy v pokojové teplotě, nevyžadují nákladné studené nebo chlazené skladovací prostory, takže je uskladnění mnohem levnější.   

 

 

 

Vhodné pro aktivity

Turistika
Cestování

Specifikace

počet porcí 1
hmotnost 370 g
značka Lyo jídlo na cesty Lyo
vhodné pro aktivity Turistika, Cestování
typ produktu výživa
počet porcí 1
info o produktu výživa
hmotnost 370 g

Také se vám může líbit

LIFEBAR KOKOSOVÁ RAW BIO 47 G
Lifefood LIFEBAR KOKOSOVÁ RAW BIO 47 G

Lifebar raw & bio energetické tyčinky jsou skvělým zdrojem zdravé energie pro každou příležitost. Tyčinky…

Detail 35 Kč
KUŘECÍ NA DIVOKO S RÝŽÍ
Adventure Menu KUŘECÍ NA DIVOKO S RÝŽÍ

Jedno z našich nejoblíbenějších jídel vyniká sovu vyváženou chutí a vysokou nutriční hodnotou, díky čemuž je…

Detail 169 Kč
BOLOŇSKÉ TĚSTOVINY 186G
Summit To Eat BOLOŇSKÉ TĚSTOVINY 186G

Expediční a cestovatelská lyofilizovana (vymrazovaná) strava, kterou ocení všichni outdooroví…

Detail 229 Kč
HOVĚZÍ A BRAMBORY HOT-POT  250G
Travellunch HOVĚZÍ A BRAMBORY HOT-POT 250G

Expediční a cestovatelská lyofilizovaná strava. Velmi "praktický vynález", který ocení všichni outdooroví nadšenci.…

Detail 269 Kč