Léto s prAnou

3 min čtení 05. 06. 2018

Když otevřete váš šatník, měli byste tam najít něco, co vystihuje vaši osobnost, pocity a hodnoty. Měli byste tam najít něco, co si ráno oblečete a budete sebevědomě nosit celý den. Něco, co můžete dát do tašky a ať se na vaší cestě stane cokoli, budete vědět, že se na to můžete spolehnout. 

prAna je to něco.

Šaty prAna se dají nosit od rána do večera

Léto v šatech

Elegantně, žensky a sebevědomě se budete cítit v šatech, které vás v horkém létě rozzáří. Všitá podprsenka s odnímatelnými vycpávkami je skvělá věc, která vytváří pěkný dekolt a také nemusíte řešit překážející ramínka podprsenky jako u běžných šatů.

 

léto v plavkách

Hledáte nové vzory letních plavek a zajímavé řešení ramínek? Tak to se vám prAna bude líbit. Také postavu si v nich rychle "zpevníte", protože všechny prAna plavky jsou kompresní a to se hodí. Látka je odolná UV záření i chlóru. Také barvy vydrží stále krásné a nevyblednou. Navíc jsou plavky rychleschnoucí.

 

léto s jógou

Jste milovník jógy nebo se chystáte teprve s jógou začít? Ať už je vaší motivací vyčistit si hlavu, protáhnout tělo nebo vykompenzovat náročné sportovní aktivity, prAna nabízí neuvěřitelně pohodlné oblečení. Lehké, prodyšné, krásné, pohybumožňující, prostě akorát na jógu. K tomu můžete pořídit pěkně stylově také jógamatku, na které vám to nebude klouzat i obal na ní, ať se vám pěkně nosí.

 

Léto v konopí

Víte, že prAna vyrábí některé své produkty také z konopí? I tato výroba je více "EKO", protože konopí není třeba hnojit, je suchuodolné a šetří se tedy spotřeba vody, nezatěžuje půdu, která se může po zaorání opět osazovat. Látka svou kvalitou a texturou připomíná len, oblečení je lehké, prodyšné a pohlcuje UV záření. Většinou se vlákna konopí míchají s polyesterem, spandexem.

 

prana, citlivá k přírodě

Prana je americká značka, která vznikla roku 1992 v garáži kalifornského města Carlsbad. V současné době působí jako významný výrobce na mezinárodním poli a i přesto se stále drží svého přesvědčení, že by se světu a společnosti mělo více dávat než brát. Tento závazek ji stále inspiruje k hledání způsobů, jak dělat dobré věci dobrým způsobem.

Plavky prAna jsou kompresní a podrží vše tam, kde má být

Proto na Prana oblečení najdete visačky s certifikáty, které značí výrobu citlivější k přírodě i lidským zdrojům. Od letošního roku 2018 navíc prAna vyrábí všechny bavlněné výrobky pouze z organické bavlny bez pesticidů. Což je nejen citlivé k přírodě, ale také k samotným dělníkům, kteří bavlnu sklízejí. Samozřejmostí je využívání vláken z recyklovaných materiálů, ať už recyklované vlny nebo recyklovaných PET lahví.

Oblečení prAna na jógu

Prana tvoří univerzální, elegantní a udržitelné oblečení a doplňky, které můžete nosit při každé aktivitě, každém dobrodružství, každý den. Jak si tím můžeme být tak jisti? To proto, že víme, že si lidé v prAně zakládají na vlastních zkušenostech. Jsou nejen tvůrci značky. Jsou jogíny, horolezci a světoběžci a využívají svých znalostí a zkušeností tak, aby oblečení vypadalo dobře a fungovalo skvěle. Zaměřují se na detaily a nebojí se výrazných vzorů a barev. Rádi kombinují klasický styl s moderními materiály.

vyberte si svou pranu

 

 

Dámské topy / sukně a šaty / pánská trika / pánské kalhoty a šortky / plavky / jógamatky

Mohlo by vás také zajímat:

Další outdoorové čtení

Vybavte se na stěnu extra slevou 15 % na všechen lezecký materiál, lezecké batohy i české lezecké oblečení Rafiki...

Vybavte se na stěnu

27. 09. 2022
2 min čtení
Aktuality
Osloví vás novinky na e-shopu a prodejnách? Outdoor vybavení z nové kolekce pro vás postupně doplňujeme...

Omezená otevírací doba kamenných prodejen Rock Point, Hannah a KEEN na státní svátek 28. 9. 2022...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey