Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Lyžařská speciálka je pro vás připravena

Vážení zákazníci,

Na horách už začíná lyžařská sezóna a brzy se můžeme na sníh těšit i tady v naší české kotlince. Největší lyžařská speciálka v Plzni na Americké, je pro vás kompletně nachystána. 

Přijďte si pro výbavu na sjezdové lyžování. Kromě komplet lyžařského oblečení u nás najdete nejen lyže, vázání a hůlky, ale také lyžařské brýle a již zcela nezbytné lyžařské helmy. V nabídce najdete také nové modely i pro vaše nejmenší.  

 

Rock Point Americká - interiér - sjezdové lyže
Rock Point Americká - interiér - lyžáky a hole
Rock Point Americká - interiér - lyžařské helmy a brýle


Potřebujete obměnit běžky, pořídit nové hůlky nebo si jen doplnit zásobu kvalitních běžkařských vosků? Stačí si vybrat. S výbavou na běžkové lyžování vám rádi poradíme a pomůžeme vybrat to nejvhodnější. Ať už se to týká oblečení na běžky nebo výbavy.

 

Rock Point Americká - interiér - běžky
Rock Point Americká - interiér - vosky
Rock Point Americká - interiér - boty na běžky

Lyže od prestižních světových výrobců: Nordica, Fisher, Salomon či Rossignol.Otevřen je pro vás také ski servis. Nachystejte si lyže na novou sezónu včas. Stále platí, že pokud si u nás nakoupíte lyže + vázání, máte ZDARMA montáž včetně seřízení na diagnostickém stroji.

Prohlédněte si on-line
 

 

Máte svou oblíbenou značku? Vyberte si zimní výbavu podle značky:
 

 

Další outdoorové čtení

Outletová akce stvořená přímo na míru. A to na velikost S. Využijte pro sebe nebo vaše odrůstající školáky...
Přijďte si pro svůj nový bike. Nyní ušetříte 30 %...
Jste v okolí Liberce? Nenechte si ujít možnost vlastního testování běžeckých bot Dynafit, Hoka One One, Brooks, Salewa a využít slev...