Ski Trab
10034913SKT01_ORTLES 85.jpg
Doprava zdarma Doprava Ikona
lyže

Ski Trab ORTLES 85

Skvělá volba pro strmé sjezdy nebo jízdu na tvrdém sněhu.

 

Více informací

17 599 Kč
19 599 Kč
Velikost
164
171

Popis produktu

 

  • nejlepší sjezdové vlastnosti z řady Adventure
  • pro lyžaře s dobrou úrovní technických dovedností
  • technologie 14-Layer Control
  • můstek mezi hranami lépe odolával nárazům 
  • vysokomodulová uhlíková klec kolem jádra pro torzní stabilitu
  • nová geometrie pro lepší kontrolu, maximální nadnášení a snadné zatáčení

Jádro Liwood air je vyrobeno pomocí 14-vrstvé technologie zaručujících vynikající spolehlivost a nízkou hmotnost. Ovládání progresivní flexe, hiconnect a aktivní kontrola vibrací no shock pro bezpečné a přesné oblouky. Ideální lyže pro ty, kteří hledají vybavení, jenž okamžitě reaguje na povely lyžaře.

Radius Control - rádius, stejně jako flex, pomáhají vést lyžaře v zatáčce. Inovativní korelace mezi ohybem a poloměrem usnadňuje vjezd do zatáčky a zlepšuje kontrolu a výjezd ze zatáčky.

Control Progressive - Flex: konstrukce a vícevrstvá technologie Ski Trab umožňují velmi měkkou flexi na koncích lyže, takže se snadno používá, snadno se s ní manipuluje a bez námahy se přizpůsobí všem typům sněhu. Ve svém středu je lyže pevnější, nabízí dobrou torzní tuhost a vynikající kontrolu hran, zajišťující dobrou přilnavost na tvrdém sněhu a ledu. Směrem k zadní části lyže je flex více zdůrazněn, takže během fáze zatížení pracuje rádius lyže více na zlepšení směru a kontroly. Podpora byla posunuta dopředu, aby se zlepšila poloha lyže.

No Shock, Active Vibration Control - pruh speciálního lastomru je umístěn podélně mezi hranami a vnitřní strukturou lyže. Na špičce a patě pokrývá lastomre celý povrch lyže. Jeho přidání vytváří tlumicí efekt, díky kterému je lyže stabilnější a lineárnější v reakci na vnější faktory.

Hi-Connect -  můstek, který spojuje obě hrany uvnitř Tato speciální konstrukce znamená, že hrany zůstanou tam, kde mají být, i po několika nárazech na tvrdý povrch, jako jsou kameny.

Liwood Air Flex - revoluční profil, který zlepšuje snadnost zatáčení a přilnavost. Jedinečný profil je možný pouze díky vícevrstvé konstrukci, která zaručuje pevnost i při postupném ztenčování jádra lyže směrem ke koncům. Měkčí špičky usnadňují vztlak a prohnutí, vynikající torzní tuhost a perfektní ovládání lyže.

 

Specifikace

značka Ski Trab Skialpové lyže Ski Trab
vhodné pro aktivity Skialpinismus
velikost 164, 171
typ produktu skialpové lyže
rádius (m) 20,8m - 164cm, 21,1m - 171cm,
pohlaví Pánské, Dámské
hmotnost 1055 g, 1100 g
Kód produktu

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey