Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

KEEN

KEEN.CORK
Malý přirozený krok v zeleném směřování. Obnovitelný a více udržitelný. Tato technologie změkčení stélky bot pomocí příměsi přírodního korku výrazně redukuje nepříznivý dopak na Vaše nohy, stejně tak na životní prostředí.

KEEN.CNX
ODLEHČENÁ OCHRANA VAŠICH PRSTŮ
Všechny boty vyráběné technologií CNX mají váhu 285g a méně
, přičemž si plně zachovávají svou ochranou funkci v podobě unikátní, patentované ochrany prstů. CNX přináší svou minimální váhou Vašim nohám další benefit.
Přináší nejmodernější trend minimalistické obuvi se 4mm sklonem mezipodešve. Nízký profil boty umožňuje chodidlu maximálně přirozený pohyb, aniž by docházelo ke ztrátě jeho dostatečné ochrany, včetně patentované ochrany prstů.

KEEN.DRY
Prodyšná a extrémně nepromokavá membrána

Odolná, mikroporézní struktura membrány, která nevpouští molekuly vody dovnitř boty, ale umožňuje molekulám páry dokonale se odpařovat z boty ven.

KEEN.PROTECT
Chrání prsty u nohou před nečekaným poraněním. Může sandál chránit Vaše prsty?
Odpověď zní ANO, MŮŽE. Důvodem je Keen patentovaná technologie ochrany prstů KEEN.PROTECT.

KEEN.ZORB
Pohodlí v každém kroku

Tato přidaná ultralehká, pěnová vrstva odpružení je umístěna po celé délce stélky. Je umístěna pod vložkou boty. Toto přidané vyměkčení přináší nejvyšší stupeň komfortu při každém Vašem kroku.