Micra

Materiál Micra je vyrobený z polyesterového, speciálně tvarovaného mikrovlákna se zvýšenou plochou povrchu, a proto rychleji než jiné textílie odvádí vlhkost bez absorbce do vlákna. Lidské tělo zachovává permanentně v suchu, teple a udržuje na těle souvislou vzduchovou vrstvu tepelně stabilní jak v chladném, tak teplém prostředí.

Micra Bamboo
Materiál vyrobený z polyesterového speciálně tvarovaného mikrovlákna se zvýšenou plochou povrchu velmi rychle odvádí tělesnou vlhkost, aniž by docházelo k její absorbci do vláken. Použité karbonizované bambusové vlákno pohlcuje pachy, dodává prádlu přirozený antibakteriální účinek a chladivý efekt. Vlákno má lepší prodyšnost a je biologicky rozložitelné.

Micra Bodymapping
Technologie, která je maximálně přizpůsobená lidské anatomii. Speciální integrované bezešvé zóny umožnují optimální řízení tělesné pohody, odvod potu a dodávají výrobku potřebnou pružnost.

Micra COOL
Polyesterové vlákno zajišťující přirozenou tepelnou regulaci organismu člověka. Zvýšená prodyšnost a nízká nasákavost oděvu činí výrobky z vláken Micra Cool příjemné při nošení. Výrobky z Micra Cool si udržují svůj vzhled a tvar i při častém praní, jsou nenáročné na údržbu a rychle schnou.

 

 

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey