Polartec Power Stretch

Textilie Polartec® Power Stretch® jsou dokonale přiléhavé, strečové ve čtyřech směrech a velmi prodyšné. Když se potíte, tak vás drží v suchu a dodávají vám teplo bez toho, že by vás zatěžovaly či omezovaly v pohybu. Jsou to ty nejuniverzálnější materiály pro outdoorové aktivity a fitness, které se v současné době nabízejí. Mnoho typů obsahuje patentovanou dvouvrstvou technologii, díky níž má každá strana jiné vlastnosti: odolná a hladká lícová strana je odolná proti větru a poškození a měkká rubová strana odvádí tělesnou vlhkost od vaší pokožky, drží vás v suchu, teple a v pohodě. Jiné textilie v této kategorii mají zase tzv. kompresní streč, který může přispět k vašemu výkonu a chránit vás před určitými typy úrazů. Lezení, běh – i triatlon – jdou hned snadněji, když vás oblečení neomezuje v pohybu.

  • Materiál je vysoce prodyšný a neomezuje odpařování vlhkosti.
  • Tělesná vlhkost je natahována speciálními body na povrchu materiálu, kde se pot rovnoměrně rozptýlí pro rychlejší odpařování.
  • Když je pot odveden na povrch textilie, rozptýlí se po jejím povrchu, takže se odpařuje minimálně dvakrát rychleji, než z bavlny.

POLARTEC® POWER STRETCH®

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey