PRIMALOFT

PrimaLoft je tradičním americkým výrobcem materiálů využívaných v textilním průmyslu. Nejznámější je v oblasti izolačních materiálů, kde patří ke světové špičce. V naší nabídce naleznete zejména PrimaLoft Gold, u něhož je kladen vysoký důraz na tepelný komfort a PrimaLoft Silver, u něhož je perfektní poměr mezi vysokým tepelným komfortem a dobrou prodyšností. Svými vlastnostmi (tepelná izolace, lehkost, prodyšnost) se zateplení od PrimaLoftu přibližuje peří. Snadno se udržuje, lze jej klasicky prát, velmi rychle schne. Na rozdíl od peří je syntetické zateplení od PrimaLoftu velmi vhodné i pro alergiky. Speciálně ošetřená vlákna nepohlcují vlhkost. Uživatel tedy zůstane v suchu a teple i při extrémních podmínkách.

PrimaLoft® Black je vysoce sbalitelná a měkká. Účinně zachycuje tělesné teplo v extrémně suchých i mokrých podmínkách, ale zároveň zachovává výjimečnou prodyšnost a zajišťuje vám pohodlí.

Izolace PrimaLoft® Gold je nejefektivnější syntetickou izolací. Mikrovlákna zachycují tělesné teplo a udržují 98 % tepla i za mokra. Tato izolace je také vysoce prodyšná, sbalitelná a měkká.

PrimaLoft® Silver je voděodolná, prodyšná a měkká izolace, která zajišťuje spolehlivé teplo a celoplošnou ochranu před nepřízní počasí.

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey