STEALTH

STEALTH C4 - Nejtěžší skalní lezení je možné díky Stealth C4, který je favoritem mnoha špičkových světových horolezců. C4 poskytuje vysoké tření a skvělé lemování.

STEALTH S1 - Ideální směsí podrážky bot pro pěší turistiku a horskou cyklistiku, protože absorbuje daleko více nárazy než tradiční podrážky z přírodní gumy. Vysoké tření gumy je navrženo pro dlouhou životnost.

STEALTH Hf - Mnoho současných skalních stoupání a balvanů zahrnuje příliš velké problémy s převisy. Navrhli jsme Hf gumu tak, aby se horolezci mohli vytáhnout i nohama. Hf je lepkavá a odpovídá i těm nejmenším hranám.

STEALTH AquaStealth - Zachraňujeme na světě jednu rybu za druhou. Všichni velcí výrobci rybářských bot přesedlali z plsti na AquaStealth ve snaze bojovat s potenciálně katastrofickou nemocí ryb. Rybáři získali skvělou trakci na vlhkých a uhlazených površích.

STEALTH Amphibia - Určeno pro vysokou přilnavost na mokrém i suchém povrchu, Stealth Amphibia kombinuje vysoké tření s trvanlivostí. Amphibia je ideální pro canyoneering, vodní sporty a rybaření.

STEALTH Onyxx - Nový standard vysokého tření gumy, Onyxx má bezkonkurenční tvrdost, lepkavost a vynikající trvanlivost.

STEALTH Phantom - Nenechte žádné stopy. Nový Stealth Phantom nedělá šmouhy, ale zachovává si vysoké tření a odolnost. Tato guma se dělá taky v barvách a je určena především pro Skateboard, Freerunner a všechny indoor/outdoor sportovce, kteří potřebují nasadit plášť neviditelnosti.

STEALTH Mystique - Odolná guma navržená tak, aby byla lehčí s dvojnásobnou výdrží oproti předchozí. Exotické přísady získaly známky, mimo tabulku hodnocení v PICO abrazivním testu odolnosti.

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey