Torso

Torso Fit
Jednoduché nastavení zádového systému (TFX5).

Torso Fit ASP
Jednoduchý, pevný a velmi spolehlivý nosný systém, vyvinutý z originálního konceptu bratrů Loweových. Díky neustálému vylepšování batohy jím vybavené získávají přední umístění v zákaznických anketách. Oba systémy Torso Fit ASP 7 i Torso Fit ASP 9 byly vylepšeny. Díky novému kontaktnímu materiálu jsou bederní pás a ramenní popruhy pohodlnější, při zachování legendárního komfortu a podpory při nošení težkých nákladů. Také zádový panel je z nového materiálu a lepším odvětráním zad.

Torso Fit Centro
Jednoduchý patentovaný zádový systém pro batohy střední velikosti s jednoduchým nastavením, velkou životností a nízkou hmotností. Torso Fit® Centro používá centrálně umístěnou přezku pro snadné, rychlé a spolehlivé nastavení. Přesná nastavení usnadňují referenční Torso Fit barevné kódy - při správném nastavení se daná barva objeví uprostřed přezky.

Torso Micro Adjust
Stlačováním nebo uvolňováním tlačítka na bederáku nastavíte bederní část zádového systému, a tím ji přizpůsobíte tělu, terénu, počtu vrstev oblečení nebo záteži (TFX9).

 

 

 

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey