Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vibram

Nejznámější značka podrážek bot. Se žlutým osmiúhelníkem jako jejich výrazným poznávacím znamením se mužeme setkat na všech druzích bot pro outdoorové použití od sandálů až po skialpinistecké skeletové boty. Široká paleta profilu podrážek z pryžových směsí různých tuhostí zaručuje maximální záběr a přilnavost v podmínkách, pro které jsou boty určeny.

Vibram XS Grip
Osvědčená směs od Vibramu, kterou Rock Pillars používá pro výkonnostní modely lezeček. Podešev Vibram XS Grip zajistí stabilitu na lištách i plotnách. Vykazuje výbornou přilnavost za všech teplotních podmínek. Tato měkčí gumová směs je ideální zejména pro extrémní sportovní lezení v převislých terénech.

XS Trek je technická směs navržená pro maximální stabilitu a komfort v terénu. Nabízí jedinečnou kombinaci trakce, odolnosti a pružnosti i vynikající záběr na nepředvídatelném a mokrém povrchu.