Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Merino ponožky jako umělecké dílo

2 min čtení 03. 01. 2020

design s příběhem

Nová technologie tkaní umožnila vývojářům americké značky Smartwool posunutí výroby značkových lyžařských merino ponožek zase o krok dál. Díky 360° print technology, kombinaci materiálů a kreativní spolupráci se sportovními ikonami, např. profesionálním lyžařem Chrisem Benchetlerem, získáte s funkční ponožkou také umělecké dílo.

Revoluční potisk umožňuje, aby ponožky zářily barvami, díky čemuž jsou vzory živé a jasné. Umělecké dílo Chrise Benchetlera se tak odráží na dámských i pánských modelech.

ponožky Smartwool designované Chrisem Benchetlerem. díky speciální 360° pring technology vytváří téměř umělecké dílo

Ponožky plné technologií

Ponožky kombinují technologii Indestructawool™ zaručující výjimečnou životnost, systém 4 Degree™ Elite Fit využívá efektivní kombinaci elastických materiálů, které zajistí, že ponožka zůstane na místě i při náročnějším pohybu. Pro optimální odvětrávání je v ponožkách několik zón z jemného meše a díky technologii Virtually Seamless™ Toe jež umožňuje vytvořit speciální plochý šev přes prsty, jsou ponožky maximálně pohodlné a v botě vás nebudou tlačit.

Jsou prostě skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí nejen funkční ponožky vhodné do lyžařských bot, ale také design s příběhem.

 

 

 

Podívejte se, jak vznikají designové návrhy
 

 

Péče o ponožky

Díky podílu Merino vlny není nutné ponožky prát po každém použití. Dodržujte pokyny na etiketě každého výrobku. Můžete je prát v pračce při nižších teplotách. Ponožky před praním otočte naruby. Vyhněte se sušení v sušičce, případně volte co nejnižší teplotu.

Více o značce Smartwool

Ponožky získáte na vybraných Rock Point prodejnách nebo je můžete objednávat online na e-shopu www.rockpoint.cz. Dopřejte svým nohám maximální komfort během vašich aktivit i relaxu během dne.

Rock Point

Další outdoorové čtení

Využijte 20% slevu na všechen lezecký materiál a oblečení značek Rafiki a Ocún...
Dne 21. 10. 21 má pro vás prodejna Brno Masarykova nachystanou nejen 20% slevu... 

Darujte své staré boty na charitativní účely, potěšte obdarované a získejte slevu na nákup nových...

Vyměňte staré boty za nové

12. 10. 2021
2 min čtení
Aktuality