Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Moderně vybavený Ski Servis je vám k dispozici

Novinky v Rock Point Ski Servisu Plzeň

Hlavní novinkou je plně automatický stroj od předního rakouského výrobce Wintersteiger.

Wintersteiger Scout Plus využívá momentálně nejmodernější dostupné technologie broušení lyží a zaručuje tak špičkovou kvalitu finálního nabroušení a celkového provedení. Díky technologii brusného kamene "hovering position", kdy najíždí lyže na kámen a ne kámen na lyži je docíleno optimálního orovnání skluznice a vytvoření kvalitní struktury až ke špičce a patě lyže. Přesně nastavitelná výška kamene a rychlost orovnávání, spolu s Racing orovnávací jednotkou umožňuje ideální výběr finální struktury.

Modul keramických kotoučů pro finální broušení bočních a spodních hran je naprosto stejná technologie, jakou používají výrobci lyží i závodní teamy. Tato technologie zajišťuje naprosto přesnou geometrii hran, požadovaný úhel broušení a stejnou kvalitu po celé délce hrany lyže. Navíc je tato technologie velmi šetrná k hranám a nedochází k nadměrnému opotřebení lyže při pravidelném broušení.

Veškeré brusné operace jsou řízeny počítačem a tím je zajištěna špičková a konstantní kvalita finálního provedení.

Ve Ski Servisu Rock Point v Plzni nový Wintersteiger Scout Plus

Wintersteiger Safetronic je nové diagnostické zařízení určené pro seřizování a testování vypínacích sil lyžařského vázání. Hlavní předností je jeho přesnost a schopnost dosáhnout optimální symetrie seřízení celého vázání. Po seřízení stroj automaticky vytiskne osvědčení o správnosti seřízení.

Wintersteiger Baseman je ruční pistole na opravu skluznic lyží a snowboardů. Nová technologie tavení zaručuje velmi dobré spojení materiálu se skluznicí. Vrstvy nanesené při opravě mají stejné vlastnosti jako původní skluznice.

To vše je vhodně doplněno o stroj Wintersteiger Sigma B, na kterém se provádí, pokud je to nutné čištění a předbrus lyží i snowboardů.

Finální úprava voskováním za tepla a leštěním se provádí na osvědčeném stroji  Wintersteiger Waxjet 92.

Toto kompletní strojové vybavení nám umožní provozovat Ski servis na špičkové úrovni a o vaše lyže, běžky a snowboardy se rádi a profesionálně postaráme. Pro členy našeho zákaznického klubu Zóna také nabízíme veškeré servisní operace v hlavní sezóně se slevou 20 %.

A JE TO!

"Byla to fuška dostat takový stroj dovnitř, ale umíme si poradit a vše se povedlo bez újmy na zdraví i majetku. Kam se hrabe Pat a Mat". Podívejte se sami...
 


Ceník služeb

Již nyní můžete nosit své zimní vybavení do plzeňského servisu. Buďte včas vybaveni a připraveni na první sněhové vločky. Nezapomeňte na slevu pro členy Zóna klubu ve výši 20 % v hlavní sezóně.
 

SEZÓNA
VEDLEJŠÍ
(v Kč)
HLAVNÍ
(v Kč)
SERVIS LYŽE
Dětské lyže do 130 cm   200,-
Servis Standard 220,- 270,- 
Servis Standard + oprava skluznice 320,- 370,- 
Servis Profi 340,- 420,-
Servis Profi + oprava skluznice 420,- 520,-
SERVIS SNOWBOARD
Servis Snowboard 320,- 390,-
Servis Snowboard + oprava skluznice 420,- 520,-
SERVIS BĚŽKY
Montáž vázání 200,- 200,-
Broušení, struktura, vosk 290,- 290,-
Oprava skluznice, broušení, struktura, vosk 350,- 350,-
OSTATNÍ SERVIS
Seřízení vázání s osvědčením 170,-
Montáž vázání + seřízení + vosk 350,-
Montáž násuvného vázání + seřízení + vosk 250,-
Posun vázání + seřízení se šablonou 390,-
Voskování, leštění 80,-
Malý výsek - U 390,-
Velký výsek - O 490,-
Konzervování lyží po sezóně 200,-

 

ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN
VEDLEJŠÍ SEZÓNA HLAVNÍ SEZÓNA VEDLEJŠÍ SEZÓNA

 

Při zakoupení lyží, vázání a bot přímo v naší prodejně, máte služby seřízení a montáž zdarma. Odcházíte z prodejny s komplet připravenou výbavou na své první použití.

Kde nás najdete

Rock Point Plzeň Americká 54
tel: 379 200 255

Otevírací doba:
Po - Pá 9:00 - 19:00
(ve vedlejší sezóně 9:00 - 18:30)
So         9:00 - 13:00

 

Tým sportovců z Rock Point Plzeň se těší na vaši návštěvu,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Vyrazte si užít svátek zamilovaných do přírody. Chcete mít pro svou polovičku vhodný dárek? Máme pro vás tipy a přitom pěkně outdoorové...
Podívejte se na "fotoprůlet" novinkami pro příští sezónu, které byly na ISPO v Mnichově k vidění a na příští rok se na ně můžete těšit v naší nabídce...
V rámci akce "Outletová neděle" si zlevníte o dalších 10 % vše, co je v kategorii "outlet". Pouze do 6. 2. 2019 a pouze na e-shopu...