Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Belay Glasses
-30 %
na jištění GREEN
brýle

Belay Glasses na jištění GREEN

699 Kč 999 Kč
Množství
Skladem

Popis produktu

BELAY GLASSES jsou unikátní, patentem chráněné brýle určené pro bezpečnější s pohodlnější jištění lezce. Umožňují sledování lezce bez nutného záklonu hlavy a tím výrazně snižují namáhání krční páteře. Na rozdíl od klasických brýlí disponují speciálními hranoly vsazenými do plastových obrouček, umožňující lom dopadajícího světla a tím poskytují jasný a dostatečně široký obraz oblasti nad jističovo hlavou. Balení obsahuje brýle BELAY GLASSES, čistící hadřík, nylonové pouzdro a šňůrku na brýle.

BELAYERS NECK

Nepohodlná pozice se zakloněnou hlavou během dlouhého jištění často způsobuje u jističů nepříjemné tuhnutí šíje nebo bolesti krční páteře, které mohou vést až ke chronickým bolestem hlavy.

Za normálních okolností, stojí-li člověk vzpřímeně, je hlava vzhledem k ose těla pod určitým úhlem (většinou kolem 175°) a v této pozici se vytváří minimální tlak na obratle páteře.

Nicméně je-li hlava delší čas zakloněna, má to negativní dopad na celou páteř. Vyvinutý tlak na obratle může dráždit nebo dokonce skřípnout nerv, a z počátku jen nepříjemný pocit může vést k chronickému stavu, kdy se zanítí nervové receptory, které se později stanou zdrojem chronické bolesti.

Nejlepší způsob, jak této situaci zamezit je vyhnout se častým záklonům hlavy. A právě v tom Vám pomohou BelayGlasses!

Vhodné pro aktivity

Lezení

Specifikace

hmotnost 77g
značka Belay Glasses speciální brýle Belay Glasses
vhodné pro aktivity Lezení
typ produktu brýle
poznámka rozměr: 17x15x3,5 cm
pohlaví Pánské, Dámské
info o produktu brýle
hmotnost 77g
0,-