Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vyladíme vám lyžařskou obuv "na míru" - Bootfitting

Co je to bootfitting? Je to metoda, která umožňuje tvarování lyžařské obuvi. Pokud vám lyžařská obuv nesedí, poradíme vám a upravíme ji podle vašich potřeb. Už žádné bolesti a nepříjemné nepohodlí. Lyžařskou obuv vám vyladíme přímo na míru vašim nohám. Úprava obuvi probíhá na bázi tepelného přizpůsobení skeletu. Přečtěte si, jaké metody využíváme a co nabízíme...

Úprava skeletů

Jako jediní v Plzni nabízíme na naší prodejně individuální dotvarování skeletů lyžařských bot NORDICA (Infra red technologie) a SALOMON (Custom shell technologie). Obě technologie zajistí dotvarování skeletů bot na nohu konkrétního lyžaře.
 

Bootfitting v prodejně Rock Point Plzeň
Bootfitting v prodejně Rock Point Plzeň

NORDICA Infra red technologie

Je to metoda velmi rychlá, účinná a zároveň šetrná. Infra lampa nepoškozuje materiál skeletu a umožňuje dotvarování pouze v problematickém místě boty.
Nordica infra red technologie pro úpravu skeletu lyžařských bot Nordica

SALOMON Custom Shell 360 technologie

Tato metoda využívá speciální materiál Kaprolene, který je možné po nahřátí snadno natvarovat a zajistit tak kvalitní usazení nohy v lyžařské botě.

Salomon Custom shell 360 Technologie pro úpravu skeletu Salomon lyžařských bot

Úprava vnitřních botiček

U většiny lyžařských bot (Nordica, Salomon, Rossignol) nabízíme tepelné tvarování vnitřních botiček. Vnitřní botičky se po nahřátí přizpůsobí potřebám a tvaru nohy ještě na prodejně a tím se zajistí maximální komfort i u velmi sportovních modelů bot.

Nordica Cork fit Technologie

Je založena na speciálně vyvinutém korkovém materiálu, který se zahřeje ve speciální troubě a přizpůsobí se potřebám nohy lyžaře. V kombinaci s bezešvou konstrukcí v oblasti kotníku je docíleno kvalitního pohodlí v kombinaci s vysokou sportovní výkonností.

tepelná úprava vnitřních botiček v Rock Point Plzeň Americká

Důležitý je správný výběr vložky

Na prodejně nabízíme sportovní ortopedické vložky od předního francouzského výrobce SIDAS. Tyto vložky představují to nejlepší ve vývoji a výrobě sportovních vložek do lyžařských bot a obuvi.

Na speciální došlapové desce provedeme diagnostiku vašeho došlapu a vložky napasujeme do vybrané boty.

Vložky 3Feet Winter (Low, Mid)

Vložky řady 3Feet WINTER jsou vyvinuty do všech modelů lyžařských bot. Jsou vylepšeny o speciální izolační fólii, která zabraňuje pronikání chladu a úniku tepla z obuvi. Stavba vložky je přizpůsobena anatomii chodidla se střední nebo nízkou klenbou.

Vložka svou 3D konstrukcí podpoří podélnou klenbu a důkladněji usadí patu v patní misce. Tím zajistí korektní postavení nohou v obuvi. Vložky optimálně rozloží vaši váhu do celé plochy chodidla. EVA polštář pod patou zajistí tlumení nárazů na patní kost a zvyšuje celkový komfort používání.
 

Vnitřní vložka lyžařských bot 3feet winter
Vnitřní vložka lyžařských bot 3feet winter
Vnitřní vložka lyžařských bot 3feet winter

Vložky 3Feet Outdoor (High, Mid, Low)

Vložky řady 3Feet Outdoor jsou určené pro veškeré outdoorové aktivity. Nová konstrukce vložek z lehkého a prodyšného materiálu je přizpůsobena anatomii chodidla s vysokou, střední a nízkou klenbou. EVA polštář pod patou zajistí tlumení nárazů na patní kost a zvyšuje komfort celodenního používání.

Vložka svou 3D konstrukcí podpoří podélnou a příčnou klenbu. Vložky optimálně rozloží vaši váhu do celé plochy chodidla. Perforace v přední části pomáhá odvětrávání vlhkosti v obuvi.
 

Vnitřní vložka bot 3feet outdoor
Vnitřní vložka bot 3feet outdoor
Vnitřní vložka bot 3feet outdoor

 Kde nás najdete?

Bootfitting provádíme v prodejně Rock Point Plzeň Americká 54. Otevírací doba »

Další outdoorové čtení

Máme otevřeno! Chybějící oblečení, obuv a další vybavení si můžete přijít na prodejny osobně vybrat a vyzkoušet...
Chybí vám pohodlné boty? Přijďte si pro obuv na naše prodejny nebo si je objednejte on-line a přidejte si k nákupu ještě dodatečnou slevu...
Sáhněte po slevě! Na všechny nezlevněné lezečky 20% sleva...