Nakupte a vyhrajte dovolenou v Rakousku

3 min čtení 01. 04. 2018

Užijte si dovolenou v ramsau am dachstein

Mezi okouzlující krajinou horských pastvin a impozantním světem horských vrcholů se nachází region Schladming-Dachstein známý svými nádhernými turistickými trasami.
Na dobyvatele vrcholů, kteří milují zvýšený adrenalin, čeká v oblasti Dachstein skutečné eldorádo horolezeckých stěn. Převislé skály, vskutku působivé strmé stěny skal a výhled na údolí řeky Enns, který Vám nabídne nezapomenutelná panoramata.
 

3x Hlavní výhra (hotel****)

Hotel Almfrieden**** in Ramsau am Dachstein

3x hlavní výhra - ubytování pro 2 osoby na 2 noci v hotelu **** včetně snídaně a letních zážitkových karet s více než 100 atrakcemi zdarma - www.sommercard.info

Dovolená znamená lenošit, užívat si & poznávat! Spojujeme odpočinek, přírodu & zážitky v jeden napínavý dovolenkový sen a chceme Vám nabídnout různé možnosti prožití Vašich aktivních dnů! Jsme specialisté na organizování volného času a ukážeme Vám nejkrásnější místa regionu Schladming-Dachstein, náš šéfkuchař Vám představí kulinářské umění z celého Rakouska, které spojuje suroviny z nedotčené přírody s tradiční recepturou. Svěží zelené louky, kvetoucí horské pastviny a šumící vodopády: "Zažijte přírodu – žijte přírodou"!

7x další výhry (penzion)

Ubytování v penzionu:

7x výhra – ubytování pro 2 osoby na 2 noci v penzionu včetně snídaně a letních zážitkových karet s více než 100 atrakcemi zdarma - www.sommercard.info 

JAK SOUTĚŽIT?

  • Nakoupit nad 1.000 Kč
  • Být nebo se stát členem Zóna klubu
  • Odpovědět na tipovací otázku

 

kdy soutěžit?

Soutěž trvá v období od 1. 4. do 15. 5. 2018.

Soutěžní otázka:

Jaký průměr (v milimetrech) má ocelové lano u ferraty „Randkluft“, která vede na vrchol Dachsteinu?

Soutěžní formulář vyplňte na webu https://www.schladming-dachstein.at/cs/rock/rock_gewinnspiel. Do pole „Odpověď“ napište číslo Vaší účtenky/faktury, oddělte čárkou a uveďte odpověď na tipovací otázku. Nezapomeňte, že aby byla Vaše účast platná, musíte být nebo se stát členem „Zóna klubu.

Zajištěné cesty Dachstein & Ramsau

Na jižní straně nejvyššího vrcholu Štýrska, hory Dachstein a obce Ramsau se nachází 19 překrásných zajištěných cest (ferát) a stezek. Velké množství variací se všemi stupni obtížnosti, od dětských ferát „Kali“, „Kalo“ a „Kala“ až po „Superferrata (Anna-Johann-Dachstein)“ s nejdelší zajištěnou cestou v Alpách, se tu najde pro každého to pravé. Díky stezkám „Hias“, „Rosina“ a „Siega“ v idylické soutěsce Silberkarklamm nabízí tento region také stezky v blízkosti údolí a zařazuje se tím do oblasti ferát číslo 1 v Rakousku.

Pravidla soutěže

Pravidla jsou k prostudování přímo na stránkách soutěže, nebo zde: Uplna-pravidla-souteze-Ramsau.docx

 

Další outdoorové čtení

Když chcete na túru vyrazit nalehko a ve vyšším tempu, je oblečení a obuv od tyrolské značky Salewa to pravé. Proč...
Přijďte si vybrat vše potřebné před vaší cyklojízdou do vybraných Rock Point prodejen. V Praze, Plzni, Brně, Ostravě nebo ve Špindlu...

Cyklo doplňky v Rock Pointu

02. 07. 2022
2 min čtení
Aktuality
Jak bude otevřeno v našich kamenných a partnerských prodejnách...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey