Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Nakupte Osprey a vyhrajte výpravu s Expedition clubem

Zažijte opravdové dobrodružství v nedotčené přírodě!

 


SOUTĚŽ JIŽ UKONČENA. Ověřte si, jak jste tipovali.

Správná odpověď na otázku: "Kolik designérů pracuje pro značku Osprey?"... je 60 designérů.

Výherce jsme již kontaktovali a všem zúčastněným soutěžícím děkujeme za účast. 
 


 

  • nakupte jakékoliv produkty Osprey alespoń za 1000 Kč,
  • odpovězte na soutěžní otázku.


21. 5. - 10. 6. 2018

Soutěž pro všechny, kteří se nebojí vydat do míst, která nejsou pro každého. Tři výherci získají možnost se zúčastnit výpravy do Kosova s brněnským Expedition clubem v termínu od 27. 6. do 2. 7. 2018. Náplní pobytu bude dobrodružný trekking v nedotčených horách a přírodě Kosova. Průvodcem na výpravě bude zkušený horolezec, polárník, dobrodruh a hlavní tahoun Expedition clubu Martin Ksandr.

Co je vše v plánu?

  • 1. den – Večerní odjezd z brněnské Expediční klubovny; noční přejezd z České republiky do Kosova.
  • 2. den – Ranní příjezd do města Peč; prohlídka klášterního komplexu; průjezd kaňonem Rugova a nástup na vícedenní přechod na těžko kosovskou částí pohoří Prokletije.
  • 3. – 4. den – Přechod pohořím Prokletije s výstupem na nejvyšší horu Kosova Djeravica (2656 m. n. m.).
  • 5. den – Návrat do civilizace; přesun zpět do ČR; v případě časové rezervy návštěva Prištiny nebo Bělehradu.
  • 6. den – Návrat v brzkých ranních hodinách.
     

 


Jak se do soutěže zapojit?


Stačí v období mezi 21. 5. až 10. 6. 2018 zakoupit v prodejnách Rock Point nebo eshopu www.rockpoint.cz produkty Osprey alespoň za 1000 Kč a zaregistrovat se na soutěžní webové stránce www.rockpoint.cz/nakupte-osprey-a-vyhrajte, nebo přímo v Rock Point prodejně vyplnit soutěžní formulář a odevzdat ho personálu prodejny. V rámci registrace je nutné se seznámit s pravidly a zodpovědět soutěžní otázku.

Soutěžní otázka: "Kolik designérů pracuje pro značku Osprey?"

Tři soutěžící, kteří zašlou nejpřesnější odpověď vyhrávají, v případě více správných odpovědí rozhoduje datum a čas odevzdání odpovědi. Každý soutěžící může zaregistrovat více účtenek, vyhrát však může jen jednou. Každý účastník musí být v době nákupu členem zákaznického klubu Rock Point Zóna.

Kdo vás na výpravě povede


MARTIN KSANDR
Martin je jedním z tahounů brněnského Expedition Clubu, kterého s Rock Pointem na jeho expedicích pravidelně podporujeme. Zdolal nejvyšší horu Afghánistánu, Noshaq 7492 m,  vylezl osmitisícovku Manásulu - za tento výstup dostal ocenění ČHS "Talent roku - výstupy nad 6000m", podnikl prvovýstup na pákistánsky vrchol Sugulu Peak, nebo vrcholy v tádžickém Pamíru - Pik Korženěvské, Pik Moskevské Olympiády, Pik Vorobiev.

Martin by vám také dlouze dokázal vykládat o přechodu zamrzlého jezera Inari za severním polárním kruhem, o Elbrusu, o Ladakhu, o Peru, Bolívii, Thajsku, Indonésii, Kambodži, Maroku, Gruzii, Jordánsku, Arménii, Náhorním Karabachu, Rusku, Ugandě, Ománu a pokračovat v tom do nekonečna.

logo Expedition clubPravidla soutěže

Podrobná pravidla k soutěži si můžete prostudovat zde - pravidla soutěže »

Přečtěte si podrobný plán výpravy do Kosova 

Další outdoorové čtení

Novinky letošního podzimu jsou tady. Co nabízí nová sezóna...
Blíží se Světový den turistiky. Jste připraveni na to, oslalivit jej někde venku v přírodě? Zrevidujte vybavení a chybějící kousky si u nás zakoupíte s 20% slevou.
Otevírací doba kamenných prodejen na státní svátek v pondělí 28. 9. 2020...