Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Nepromeškejte akci 2+1 zdarma i na zlevněné

získáte v našich kamenných prodejnách

Sháníte oblečení a boty na podzim? Vyrostly vám děti z velikosti? Přijďte si k nám na prodejny doplnit zásoby. Při nákupu tří produktů značek Hannah a Keen si odnesete ten nejlevnější ZDARMA. Značky můžete libovolně kombinovat.

1. - 7. 9. 2020
přehled prodejen a otevírací doby

Nakupte tři produkty Hannah či Keen a ten nejlevnější máte zdarma

ToP 3 podzimní kousky na sebe

Slunko, déšť, vítr. Buďte připraveni na změny počasí a mějte po ruce oblečení, které vás ochrání, až se začnou všichni čerti ženit. A nejlépe takové, které snadno sbalíte do báglu, až zase vykoukne sluníčko. V naší kombinaci na obchodě ušetříte 1390 Kč. Pro školáky vybírejte dětské Hannah oblečení.
 

TOP 3 podzimní boty do města i přírody

Zase vám děti vyrostly z velikosti? Kupte jim boty nové a udělejte radost i sobě. Anebo obráceně? Dobrý nápad! Udělejte si radost a dítku vyberte značkové boty KEEN, co budou zdarma. V naší kombinaci na obchodě ušetříte 1 199 Kč.
 

TOP 3 doplňky pro všechny výletníky

Užíváte si babí léto plné treků nebo pod stanem, ale už vám dosluhuje staré vybavení? Teď máte ideální čas zajistit si nové a ulovit si jeden Hannah kousek zdarma. V naší kombinaci na obchodě ušetříte 1 749 Kč.

Podmínky akce:

  • platí na prodejnách Rock Point a partnerských prodejnách Hannah a Keen, mimo outlety a eshop,
  • probíhá pouze v termínu od 1. 9. do 7. 9. 2020 nebo do vyprodání zásob,
  • platí na zlevněné i nezlevněné zboží značek: Hannah a KEEN,
  • při nákupu 3 produktů se sleva projeví ve všech třech položkách na účtence, výsledná cena každé položky bude snížena o poměrnou část původní ceny nejlevnějšího zakoupeného produktu,
  • akce se nevztahuje na dárkové poukázky a služby,
  • akci nelze kombinovat s dalšími jinak zvýhodněnými nabídkami.

 

Těšíme se na vás na prodejnách. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodného vybavení přesně pro Vaše outdoor aktivity.

Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...
Vychytejte 10% slevy na produkty vybraných značek a vydejte se na jarní výzvy vybaveni...