Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Nepromeškejte akci 2+1 zdarma i na zlevněné

získáte v našich kamenných prodejnách

Sháníte oblečení a boty na podzim? Vyrostly vám děti z velikosti? Přijďte si k nám na prodejny doplnit zásoby. Při nákupu tří produktů značek Hannah a Keen si odnesete ten nejlevnější ZDARMA. Značky můžete libovolně kombinovat.

1. - 7. 9. 2020
přehled prodejen a otevírací doby

Nakupte tři produkty Hannah či Keen a ten nejlevnější máte zdarma

ToP 3 podzimní kousky na sebe

Slunko, déšť, vítr. Buďte připraveni na změny počasí a mějte po ruce oblečení, které vás ochrání, až se začnou všichni čerti ženit. A nejlépe takové, které snadno sbalíte do báglu, až zase vykoukne sluníčko. V naší kombinaci na obchodě ušetříte 1390 Kč. Pro školáky vybírejte dětské Hannah oblečení.
 

TOP 3 podzimní boty do města i přírody

Zase vám děti vyrostly z velikosti? Kupte jim boty nové a udělejte radost i sobě. Anebo obráceně? Dobrý nápad! Udělejte si radost a dítku vyberte značkové boty KEEN, co budou zdarma. V naší kombinaci na obchodě ušetříte 1 199 Kč.
 

TOP 3 doplňky pro všechny výletníky

Užíváte si babí léto plné treků nebo pod stanem, ale už vám dosluhuje staré vybavení? Teď máte ideální čas zajistit si nové a ulovit si jeden Hannah kousek zdarma. V naší kombinaci na obchodě ušetříte 1 749 Kč.

Podmínky akce:

  • platí na prodejnách Rock Point a partnerských prodejnách Hannah a Keen, mimo outlety a eshop,
  • probíhá pouze v termínu od 1. 9. do 7. 9. 2020 nebo do vyprodání zásob,
  • platí na zlevněné i nezlevněné zboží značek: Hannah a KEEN,
  • při nákupu 3 produktů se sleva projeví ve všech třech položkách na účtence, výsledná cena každé položky bude snížena o poměrnou část původní ceny nejlevnějšího zakoupeného produktu,
  • akce se nevztahuje na dárkové poukázky a služby,
  • akci nelze kombinovat s dalšími jinak zvýhodněnými nabídkami.

 

Těšíme se na vás na prodejnách. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodného vybavení přesně pro Vaše outdoor aktivity.

Rock Point

Další outdoorové čtení

Novinky letošního podzimu jsou tady. Co nabízí nová sezóna...
Blíží se Světový den turistiky. Jste připraveni na to, oslalivit jej někde venku v přírodě? Zrevidujte vybavení a chybějící kousky si u nás zakoupíte s 20% slevou.
Otevírací doba kamenných prodejen na státní svátek v pondělí 28. 9. 2020...