Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Nestíháte Vánoce?

Komu by se chtělo v přecpaných nákupních centrech běhat od jednoho obchodu ke druhému a shánět dárky? Času také moc nezbývá, dopravci jsou přetížení a objednávky z e-shopu se do Štědrého dne nestihnou doručit. Máme jednoduché řešení ve 4 krocích.
 

  • Vyberte si z e-shopu dárky pro vaše blízké,
  • Zarezervujte si dárky on-line ve vaší nejbližší prodejně,
  • Vyčkejte na potvrzovací e-mail. Zpravidla během hodiny (v rámci otevírací doby prodejny) vám dárky nachystáme a připravíme u pokladny,
  • Vyzvedněte si své dárky. Platba probíhá až při převzetí u pokladny a možné je zaplatit kartou i v hotovosti.

íU pokladny jen uvedete číslo rezervace a zaplatíte. Hned jste hotoví a nemusíte nikde hledat velikosti, barvy, porovnávat... to vše si promyslíte v klidu u počítače.

Vánoční otevírací dobA prodejen

Určitě se vám bude hodit přehled otevírací doby během adventu a vánočních dárků. Podrobný, pro každou prodejnu jej najdete v naší aktualitě - OTEVÍRACÍ DOBA ADVENT.

Nákupem získáte slevové kupóny

Víte, že za každou utracenou tisícikorunu v Rock Point prodejnách od nás získáte slevový kupón na 150,- Kč? Více o akci - Ušetřete z tisícovek stovky. A navíc, až do Štědrého dne můžete využít další akce - 2+1 ZDARMA. Obě akce lze kombinovat.

 

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Netroufáte si vybrat barvu či velikost? Váháte a raději byste výběr nechali na obdarovaném? Pak nadělte pod stromeček dárkový poukaz. Na výběr máte ze čtyř hodnot a poukázku obdržíte v designové obálce. Získáte je na jakékoliv naší Rock Point prodejně nebo partnerských prodejnách Hannah a Keen.

 

Dárková poukázka Rock Point 500 Kč
Dárková poukázka Rock Point 1000 Kč
Dárková poukázka Rock Point 2000 Kč
Dárková poukázka Rock Point 5000 Kč

Darujte zážitek

Víte, že nyní u nás můžete darovat také dárkový poukaz na zážitek? Abychom to stihli do Štědrého dne, je nutné dotyčného přihlásit a kurz zaplatit do 20. 12. 2017, ale třeba se vám bude poukaz hodit také v lednu např. k narozeninám... A jaký zážitek? Běžecký. Přečtěte si více - DARUJTE BĚŽECKÝ ZÁŽITEK.

Pro inspiraci

Třeba se vám bude hodit malá inspirace ve formě tipů, které se hodí pro ženy, muže i děti, pro sportovce i nesportovce, pro bráchy i ségry, mamky i tatínky, babičky i dědečky...

 
PRO MUŽE PRO ŽENY PRO DĚTI PRO PROFÍKY PRO HOBÍKY

 

 

PRO BĚŽCE PRO LEZCE PRO LYŽAŘE PRO POŽITKÁŘE RYCHLÉ ŘEŠENÍ

 

Další outdoorové čtení

Získejte lezečky od světových či českých značek za extra výhodnou cenu...
Nepromeškejte slevy na stany, spacáky a karimatky. Připravte se na dobrodružné léto v přírodě pod stanem...
K novému batohu získáte Hannah oblečení výhodně. Vylaďte se na turistiku nebo do města. V Rock Point prodejnách nakoupíte výhodněji...