Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Noc tuleních pásů 2020

Večerní skitouringový závod dvojic

Pec pod Sněžkou 18. 1. 2019

Poznejte na vlastní kůži netradiční skitouringový zážitek. Čeká vás nejen sportovní výkon, ale především skvělá atmosféra skialpu při měsíčku. Zážitek z večerních Krkonoš bude nezapomenutelný. A v cíli na vás bude čekat finisherská medaile. Postavte se na start závodu NOC TULENÍCH PÁSŮ 2020 a získejte další novou zkušenost a pěknou vzpomínku.

Noc tuleních pásů 2020 - 18.1. 2020

Propozice

Startovat je možné ve dvojicích muži/ženy/mix. Začíná se z parkoviště u Kapličky a vybíhá se s lyžemi na batohu. Trasa bude značena blikačkami a fábory a potřebných místech budou pořadatelé. Můžete tedy letět s větrem o závod, značení bude spolehlivé. 

Detaily »

Videoupoutávka

Podívejte se jak bylo...
 

 

Pamětní dárek i finisherská medaile

Letos na vás kromě skvělých zážitků budou čekat také další dárky. Na každého startujícího bude čekat stylová sportovní čepička pod helmu v jedinečném designu, určená na skialp, kolo i běhání. Kdo závod dokončí, v cíli získá poctivou kovovou medaili. Tak nepropásněte registraci, kapacita účastníků je omezená.

Vše podstatné o závodě, jehož jsme partnerem, najdete na webu noctulenichpasu.cz.

Dynafit - Noc tuleních pásů 2020

Těšíme se na vás na startu,
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Připravili jsme pro vás několik novinek, protože skialpinismus bude i letos ze všeho úplně nejvíc cool záležitost...

Nejprve si skialpovou výbavu vyzkoušejte. Pokud vás to chytne, nakoupíte ji se slevou...
Přijďte si vyzkoušet skialpovou výbavu přímo na svah. Pokud se vám skialp zalíbí, neváhejte si svůj výkon otestovat na hobby závodech.