Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Goalzero
Doprava
zdarma
NOMAD 7 PLUS
nabíječka solární

Goalzero NOMAD 7 PLUS

100% bezpečný nákup
Zboží můžete bezplatně do 14 dní vrátit.

Popis produktu

Redesignovaný panel, který je lehčí a chytřejší než jeho předchůdce. Solární panel Nomad 7 Plus má inovativní technologii pro nabíjení USB zařízení přímo ze slunce. Modulární odnímatelný stojan a indikátor intenzity slunečního svitu zajistí co nejlepší zážitek ze solárního nabíjení.

Inteligentní nabíjení telefonů. Nabíjejte telefony a USB zařízení přímo ze slunce. Zabudovaný dynamický auto-restart a inteligentní elektronika, optimalizují výkon tak, aby se přizpůsobil nabíjenému zařízení.

Indikátor intenzity slunečního svitu. Přehledný LED indikátor zobrazuje sílu slunečního svitu. Získáte okamžitou zpětnou vazbu o umístění a výkonu panelu při nabíjení.

Robustní a modulární. Odnímatelný stojánek zajišťuje optimální úhel panelu při nabíjení a přirozený stín pro nabíjená zařízení.

JUNCTION BOX + indikátor intenzity slunečního svitu (USB kabel s modrými diodami). Mozek Nomad 7 Plus je ukryt právě v této rozvodnici. Několik klíčových komponentů spolupracuje tak, aby zajistily, že budete mít nejlepší zkušenosti se solárním nabíjením. Jedním z těchto komponentů je i Indikátor intenzity slunečního svitu. 4 modrá LED světla ukazují stav současných slunečních podmínek a dávají vám představu o tom, jak dobře se bude vaše vybavení nabíjet.

Indikátor výkonu - modré LED 1 světlo 2 Watts , 2 světla 3 Watts, 3 světla 4 Watts, 4 světla 5+ Watts

Jakmile připojíte vaše zařízení k Nomad 7 Plus, budou světla blikat v souladu s tím, jak rychle bude probíhat jeho nabíjení. Domníváte se, že jsou dobré sluneční podmínky a stále nevidíte rozsvícená všechna modrá světla? Zkuste přemístit Nomad 7 Plus lépe ke slunci a sledujte, jak se mění počet světel a rychlost blikání (čím rychleji indikátor bliká, tím rychleji se bude zařízení nabíjet). Nejlepší scénářem pro nabíjení mobilních telefonů a dalších USB zařízení jsou 3 a více rozsvícených světel.

Funkce AUTO RESTART Nomad 7 Plus má k dispozici funkci auto restart, která z něj dělá jeden z "nejchytřejších" solárních panelů na trhu. Díky možnosti sledovat historii nabíjení, Nomad 7 Plus pozná rozdíl mezi zařízením, které dosáhlo plně nabitém stavu a tím, které se odpojilo od nabíjení z důvodu poklesu výkonu panelu (z příčin vlivu životního prostředí, tj. nedostatek slunečního světla, stín, zatmění slunce, atd.). Je-li detekováno odpojení z důvodu poklesu výkonu panelu, Nomad 7 Plus se automaticky připojí a opět začne zařízení nabíjet, není nutná žádná další manipulace z vaší strany.

Stojánek

Nomad 7 Plus je vybaven odpojitelným (magnetický spoj) stojánkem, což vám umožní snížit váhu zařízení, pokud to budete potřebovat. Pokud jej ponecháte na panelu a rozložíte, tvoří tak udeální úhel pro polohování ke slunci. Také poskytuje přirozený stín pro zařízení, která budete z panelu nabíjet.

Technické parametry:

Výkon 7W, Typ monokrystalický, Voltáž 8-9V, Výstup - porty: 2.5mm (super, Guide 10+) 8-9V, až 0.8A (800 mA), (7W max), USB Port 5V, až 1.4 A (1400 mA), (7W max)

Obecné: Váha 363g, Váha bez stojánku 260 g, Rozměr - složený 16,5x22,2x1,95 cm, Rozměr - rozložený 33x22,2x1,27 cm, Certifikace FCC, CE, Provozní teplota -17° až 48°C

Obsah balení: solární panel, Nomad 7 Plus - karabina

Vhodné pro aktivity

Turistika
Cestování

Specifikace

značka Goalzero solární zařízení Goalzero
vhodné pro aktivity Turistika, Cestování
pohlaví Pánské, Dámské
info o produktu nabíječka solární

Také se vám může líbit

SWITCH 10 SOLAR RECHARGING KIT MICRO USB
Goalzero SWITCH 10 SOLAR RECHARGING KIT MICRO USB

Ultralehký multifunkční akumulátor v setu se solárním panelem. Umožňuje snadné dobití telefonů, tabletů, GPS a dalších…

Detail 2 999 Kč
NOMAD 14 PLUS
Goalzero NOMAD 14 PLUS

Nomad 14 Plus je přenosný solární panel s inovativní technologii pro nabíjení USB zařízení přímo ze slunce. Modulární…

Detail 4 499 Kč
GUIDE 10 PLUS SOLAR RECHARGING KIT
Goalzero GUIDE 10 PLUS SOLAR RECHARGING KIT

Jeden z nejprodávanějších solárních setů, který Vás zbaví závislosti na jakýchkoli jiných zdrojích energie. Spolehlivý…

Detail 2 999 Kč