Garmont Sticky Stone, proč je chtít?

2 min čtení 01. 03. 2018


Trekové boty Garmont® jsou navrženy tak, aby poskytovaly to nejlepší. Aby respektovaly anatomii nohy a byly plně funkční pro aktivitu, na kterou jsou určeny. Právem tak řadíme tuto italskou značku mezi světově uznávané výrobce.

Technologicky vyspělá sticky stone

STICKY STONE a STICKY STONE GTX je k dostání již jen v dámské variantě, s membránou či bez membrány Gore-Tex. Zakoupit ji můžete na našem e-shopu v obřích slevách až 52 %.
 


Tato celokožená obuv zcela nového střihu je vybavená špičkovým designem a těmi nejlepšími technologiemi. Vaše výkony se tak mohou posunout ještě dále.

 

použité technologie


erGo-LAST

Anatomické kopyto, na kterém je bota tvarována, precizně respektuje anatomii lidského chodidla a umožňuje tak dokonale přilnout k noze zejména ve spodní části chodidla a v patě. Ergonomický střih tak zvyšuje pohodlí a přitom zajišťuje větší přesnost při došlapu.

DOUBLE DAMPER

Dvoukomponentní EVA pěna vytváří tlumící systém, který zajišťuje maximální absorpci rázů obuvi při došlapu podrážky o zem a zároveň tlumí účinek dopadu paty chodidla samotného. Výsledkem této kombinace je oddálení únavy uživatele při celodenních outdoorových aktivitách.

MEGAGRIP VIBRAM

Nejpokročilejší směs používaná na výrobu podešve ve vztahu k její adaptabilitě a nepřekonatelné adhezi zejména na nebezpečně vlhkém a vysoce kluzkém povrchu. V tomto případě je specifický tvar podešve vytažen vysoko na patu, kterou nejenom chrání, ale umožňuje uživateli bezpečné zapření se o patu při lezení ve spáře nebo při pohybu na ferratě.

HEEL LOCK

Systém, který flexibilně uchycuje pozici paty zejména při postupu na nerovné podložce a zvyšuje tak jistotu při došlapu a zároveň vznik otlaků.

Téměř jako samozřejmost lze brát také Garmont technologii A.d.d., která sice již není žádnou novinkou, nicméně velkou měrou příspívá na pohodlí vašich nohou při celodenních trekách a túrách.

Approach obuv Garmont Sticky Stone

Podívejme se na vychytávky: 1. Asymetrická manžeta kotníku, 2. Anatomický jazyk, 3. Přesné šněrování, 4. Dobré přizpůsobení poloze palce a prstů, 5. Uchycení paty Heel Lock, 6. Podešev Vibram® Megagrip.
 


 


 

Bez obav přes potok

GORE-TEX Extended Comfort

 

Garmont s membránou GORE-TEX® Extended Comfort

Odolná vodotěsná ochrana. Boty vyrobené s technologií GORE-TEX® Extended Comfort jsou určeny pro použití v mírných a teplejších podmínkách nebo při vyšších úrovních aktivity. Jsou odolné proti vodě v kombinaci s optimální prodyšností.

Rock Point

Další outdoorové čtení

Když chcete na túru vyrazit nalehko a ve vyšším tempu, je oblečení a obuv od tyrolské značky Salewa to pravé. Proč...
Přijďte si vybrat vše potřebné před vaší cyklojízdou do vybraných Rock Point prodejen. V Praze, Plzni, Brně, Ostravě nebo ve Špindlu...

Cyklo doplňky v Rock Pointu

02. 07. 2022
2 min čtení
Aktuality
Jak bude otevřeno v našich kamenných a partnerských prodejnách...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey