Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Nová kolekce Garmont

Chcete se cítit v obuvi pohodlně každý den? Nová kolekce tradičního italského výrobce je ve skvělé formě a je připravena vám to dokázat. Přijďte se s ní seznámit na Rock Point obchody nebo prohlížejte on-line. GARMONT novinky jsou určené do přírody i do města.

I když je většina novinek určena zejména pro běžnou turistiku, nepostrádá tradiční prvky a špičkovou kvalitu vysokohorské obuvi. Značkové komponenty, vysoce kvalitní materiály, italský design a unikátní technologie A.D.D.,  vytváří obuv, která se přizpůsobí anatomii vašeho chodidla.
 

 

Váháte nad velikostí? Vybraný produkt si REZERVUJTE ON-LINE a zaplaťte jej až na prodejně. Pokud by vám velikost neseděla, jednoduše si v prodejně vyberete jinou. Naši proškolení prodavači jsou připraveni vám s výběrem pomoci a poradit.

Víte, že...

např. model Dragontail vás na cestách po horách provází na každém kroku již přes 15 let?

Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...
Aktualizujeme systém a během 20. - 21. 4. 2021 bude provoz e-shopu a prodejen omezený...