Podzimní novinky Keen

1 min čtení 31. 08. 2017

Nové modely Keen obuvi pro podzimní dny jsou již na e-shopu i Rock Point prodejnách. Hledáte pohodlné pohorky nebo stylové městské polobotky? Vyberte si z dámských i pánských modelů. Pro větší i menší děti nabízíme obuv vhodnou na cesty do školy, na výlety i lumpárny venku u baráku.

 

 

 

Terradora

Čistě dámský model sportovně outdoorové boty má každoročně nové přírůstky do rodiny. Specifický střih Trail-Fit je navržen JEN PRO ŽENY. Celá rodinka Terradora je určena na aktivní pohyb. Jsou lehčí a měkčí než pohorky, však vhodné do terénu i na tvrdý městský povrch. Ideální na "outdoorový fitness", běh či nordic walking. Hýčkejte své nohy a užívejte si pohyb venku.
 


Váháte nad velikostí?

Vybraný produkt si REZERVUJTE ON-LINE a zaplaťte jej až na prodejně. Pokud by vám velikost neseděla, jednoduše si v prodejně vyberete jinou. Naši proškolení prodavači jsou připraveni vám s výběrem pomoci a poradit.
 


 

Rock Point

Další outdoorové čtení

Když chcete na túru vyrazit nalehko a ve vyšším tempu, je oblečení a obuv od tyrolské značky Salewa to pravé. Proč...
Přijďte si vybrat vše potřebné před vaší cyklojízdou do vybraných Rock Point prodejen. V Praze, Plzni, Brně, Ostravě nebo ve Špindlu...

Cyklo doplňky v Rock Pointu

02. 07. 2022
2 min čtení
Aktuality
Jak bude otevřeno v našich kamenných a partnerských prodejnách...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey