Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Novinky OSPREY pro jaro a léto 2017

Jsme první v celé České republice, kde můžete vidět, osahat si, vyzkoušet a koupit OSPREY novinky pro jaro 2017. A že jsou letos batohy pěkně vytuněné. Přijďte si vybrat svého favorita pro skvělá dobrodružství na naše prodejny nebo prostudujte on-line.

Zcela inovované batohy, které má Osprey propracované do posledního detailu. Nová kolekce uspokojí všechny milovníky přírody a ani letos nebudou chybět oblíbené bestsellery. Např. ikonický batoh Talon ve zcela nových barvách a novém provedení zad by neměl uniknout vaší pozornosti. Vždyť i samotné evropské sídlo značky Osprey je po něm pojmenováno - Talon House.

Nejvíce jistě oceníte nový, čistý, moderní design doplněný novými technologiemi a inspirovaný těmi úspěšnými z minulých let. A patříte-li mezi milovníky běhu, tak se už nyní můžete těšit také na zcela novou řadu běžeckých vest Duro, které jsou v litrážích 15 l, 6 l a 1,5 l.

Nová kolekce Osprey batohů pro jaro-léto 2017 opět nezklamala a těšit se můžete na spoustu vychytávek, které jsou pro tuto značku typické.

Zobrazit novinky osprey »

Podívejme se na ty nej vychytávky...


Stow on the go - Osprey

Stow on the Go™

Jednoduchým "zaháknutím" hrotů holí do oka a stažením gumy na ramenním popruhu kolem madel holí si jednoduše umístíte trekové hole po straně batohu a třeba i za chůze...

 

 

 

 

Compression InsideOut - OspreyCompression InsideOut™

Složitý název, jednoduchá věc. Protažením postranního popruhu vnitřkem kapsy dosáhnete komprese batohu včetně boční kapsy. Láhev s pitím nebo jiným obsahem vám tak bude pevněji držet "přitisknutá" pěkně k batohu. Pokud chcete naopak nechat kapsu volně přístupnou - třeba na kapesníky a stáhnout jen obsah batohu, necháte kompresní popruh tak jak je a neprovlékáte jej ven.

 

Airscape - Osprey

 

Airscape™

Zcela nový zádový systém tvořený měkkou pěnou a odolným meshem, čímž je zajištěno perfektní odvětrání zad, a poskytuje větší pocit pohodlí a rovnoměrného přenosu váhy zátěže na boky.

 

 

 

 

Elastická kapsa na ramenním popruhu - OspreyElastická kapsa na ramenním popruhu

Skvěle se hodí pro vaši energy tyčku nebo další nezbytnosti, které potřebujete mít stále po ruce. Brýle, kapesník, kompas...

 

 

 

 

 

LidLock - OspreyLidLock™

Úchyt na cyklo helmu. Povytažením přezky s gumou a protažením přezky skrz otvor helmy se díky gumě krásně usadí na batohu. Nebude vám tak "plandat" na batohu, takže když zrovna nebude na hlavě, má své bezpečné místo.

 

 

 

 

Nastavitelná délka zádové konstrukce batohu - OspreyNastavitelná délka zádové konstrukce

Jednoduše zatlačením či povytažením a zafixováním integrovaným suchým zipem upravíte výšku zad přesně sobě na míru.

 

 

 

 

 

Externí přístup k hydrovaku - OspreyExterní přístup k hydrovaku

Nemusíte rozepínat celý batoh, abyste vložili hydrovak. Vstup na hydrovak je pěkně oddělený a vak je krytý ve speciálně zpevněné kapse. A když nemáte hydrovak, můžete použít na dokumenty - nezmuchlají se vám ;-).

 

 

 

 

 

 

zádový systém
AIRSCAPE

batohy Talon a Tempest

zádový systém
AIRSPEED

batohy Stratos a Sirrus
 

Nevíte jak velký batoh je pro vás ideální? Mohla by se vám hodit aplikace pro zjištění správné velikosti zad.
Přečtěte si více a stahněte si aplikaci zdarma - OSPREY PACK SIZER

Další outdoorové čtení

Na online nákupy jakékoliv obuvi z outletové kategorie si odečtete dalších 10 % dolů. Pouze na e-shopu...
Nehledejte žádné nadpřirozeno. Naopak. Metoda Nature Dye je zcela přirozená a využívá dostupné přírodniny...
Buďte mezi prvními! Obujte se do novinek pro následující sezónu a vyběhněte polikat první kilometry...