Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozena v Dolomitech

Salewa Speed Hiking

Speciální kolekce Speed Hiking od Salewy je určena na moderní a dynamické pojetí tradiční turistiky a plně odráží trend dnešní doby pohybovat se NA HORÁCH více na lehko a rychleji. Produkty jsou vyvinuté tak, aby vyhověly těmto požadavkům, a proto je kladen důraz na technický střih, kombinaci materiálů, nízkou hmotnost a vysokou prodyšnost. Nechybí atraktivní design, který vynikne zejména ve chvíli, kdy jsou produkty pohromadě.

Salewa Speed Hike v prodejnách:

V síti našich prodejen Rock Point je značka Salewa již jedním ze základních stavebních kamenů. Nabídku této horské značky neustále rozšiřujeme. Novou Speed Hiking kolekci si můžete prohlédnout a pořídit si ji nejen v e-shopu, ale také na vybraných prodejnách:
 

 

V ostatních Rock Point prodejnách pak najdete zejména bohatou nabídku Salewa obuvi.

Kompletní nabídka kolekce Speed Hiking on-line »

 

 

produktové tipy

 Vyhrajte 3denní trek se Salewou

Nezapomeňte! Pokud u nás zakoupíte jakýkoliv produkt Salewa,  máte možnost zažít opravdové outdoorové dobrodružství. Stačí se do 31. 7. 2017 zaregistrovat do zákaznické soutěže o účastnická místa v Rock Point Salewa Mountain Experience 2017.
Více o soutěži »
Soutěžní formulář »

Rock Point Salewa Mountain Experience 2017

 

 

 

Další outdoorové čtení

V plzeňské prodejně najdete nyní slevy na kola, oblečení i cyklodoplňky. Vytuňte si výbavu pro ještě lepší zážitky ze sedla vašeho biku.

Vyměňte duše

24. 09. 2018
Aktuality

Omezení otevírací doby v našich kamenných prodejnách na státní svátek 28.9.2018...

Přijďte se s ní seznámit na vybrané Rock Point prodejny v rámci OBOZ DNÍ a využít slevy 20 %. Poznejte specialistu na outdoorovou obuv...