Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zrozena v Dolomitech

Salewa Speed Hiking

Speciální kolekce Speed Hiking od Salewy je určena na moderní a dynamické pojetí tradiční turistiky a plně odráží trend dnešní doby pohybovat se NA HORÁCH více na lehko a rychleji. Produkty jsou vyvinuté tak, aby vyhověly těmto požadavkům, a proto je kladen důraz na technický střih, kombinaci materiálů, nízkou hmotnost a vysokou prodyšnost. Nechybí atraktivní design, který vynikne zejména ve chvíli, kdy jsou produkty pohromadě.

Salewa Speed Hike v prodejnách:

V síti našich prodejen Rock Point je značka Salewa již jedním ze základních stavebních kamenů. Nabídku této horské značky neustále rozšiřujeme. Novou Speed Hiking kolekci si můžete prohlédnout a pořídit si ji nejen v e-shopu, ale také na vybraných prodejnách:
 

 

V ostatních Rock Point prodejnách pak najdete zejména bohatou nabídku Salewa obuvi.

Kompletní nabídka kolekce Speed Hiking on-line »

 

 

produktové tipy

 Vyhrajte 3denní trek se Salewou

Nezapomeňte! Pokud u nás zakoupíte jakýkoliv produkt Salewa,  máte možnost zažít opravdové outdoorové dobrodružství. Stačí se do 31. 7. 2017 zaregistrovat do zákaznické soutěže o účastnická místa v Rock Point Salewa Mountain Experience 2017.
Více o soutěži »
Soutěžní formulář »

Rock Point Salewa Mountain Experience 2017

 

 

 

Další outdoorové čtení

Hledáte inspiraci na dárky pro děti? U nás najdete skvělé outdoorové tipy, které se budou líbit.

I na letošní adventní období a Vánoce jsme pro vás připravili spousty vánočních výhod...

Využijte na našem e-shopu adventní dopravu zdarma. Podmínky akce v detailu....
0,-