Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Obuv Inov-8 Roclite 345 GTX vyhrála prestižní ocenění

Tento speedhikingový model od značky Inov-8 získal skvělé ocenění.  V prestižním britském časopise THE GREAT OUTDOORS získal model Inov-8 Roclite 345 GTX man titul - nejlepší bota roku 2019.

A jak zhodnotili tento úspěch sami vývojáři značky?

"Těžká práce začíná přinášet ovoce. Kategorii lehkých a rychlých outdoorových disciplín jako je speed hiking a fast packing jsme se začali věnovat jako jedni z prvních před deseti lety. Za tu dobu urazila značka INOV-8 dlouhý kus cesty plný inovací a nápadů, které ovlivnili celé odvětví. Jedna z posledních inovací je využívání grafénem obohacené pryže k výrobě podešví pro špičkový poměr mezi gripem a životností. Právě G-GRIP - grafénem obohacená podešev - byla klíčovým prvkem, který rozhodl o vítězství ROCLITE G 345 GTX v prestižní anketě nejlepší vybavení roku časopisu The Great Outdoors."

obuv Inov-8 Roclite 345 GTX man

G-GRIP byl posledním dílkem skládačky, kterou tvoří i špičková univerzální geometrie podešve ROCLITE, mezipodešev kombinující dobrý cit pro terén s pohodlným tlumením a v neposlední řadě i vysoký svršek se spolehlivou membránou GTX pro zajištění voděodolnosti a tepelného komfortu bez ohledu na počasí.

Zajímá vás detailnější popis boty? Přečtěte si celou RECENZI ROCKLITE 345 GTX. Zjistíte tak, proč je právě tento model, ideální bota na hory.
 


KOUPIT  »
DOPRAVA ZDARMA V RÁMCI ČR A SLOVENSKA
Obuv Inov.-8 Roclite 345 GTX man z pohledu postranního, horního, zdadního a ukázka podrážkyRock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Víte co pořídit k letošním Vánocům? Poradíme vám, co letos frčí a nadělíme vám spoustu vánočních výhod...
Dodatečné slevy na vymazlené trenky, které ochrání ty nejcitlivější partie při sportu i celodenním nošení...